Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nincs fogadott orvosom,...

Ha nincs fogadott orvosom, attól még kérhetem minden időpontomat ugyanahhoz az orvoshoz, vagy minden vizsgálatot más fog elvégezni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orovosk fix időpontban dolgoznak, akkor kérheted, persze.
2021. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sztkban tuti lehet, mert kettő orvos praktizál fix időpontban. A kórház trükköseb, de szerintem ott sem kizárt, bár fogadott orvos nélkül nem voltam kétszer ugyanannál az orvosnál. Viszont protokoll szerint a hathetes kontrollt szülés után a szülést vezető orvos végzi, így akkor célzottan hozzá kaptam időpontot.
2021. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 7hetesen voltam megállapításon. Ő adta a következő időpontot, hozzá megyek mindig.

Viszont genetikait nem csinál, az már kettő volt, de mind a kettőt ugyan az a doki csinalta ott is, ott is az első vizsgálaton már kaptam a következőre az időpontot.


A 7hetes megállapításra viszont úgy kértem időpontot, hogy xy orvoshoz szeretnék menni.

2021. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint együttműködőek, ha xy-hoz kéred, akkor hozzá is fogod kapni az időpontot. Azzal, hogy ha bármi miatt csere van, akkor senki nem szól, hogy másik orvos lesz ott, nekem legalábbis nem szóltak. (Nem úgy értem hogy elvártam volna, nyilván nem, csak ilyenkor ez is benne van)
2021. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyi sztk-ba járok terhesgondozásra, mindig ahhoz az orvoshoz, aki a kiskönyvbe is be van írva, mint a terhességet gondozó orvos. Most 20 hetes vagyok, eddig mindent ő csinált (a genetikai uh-kat is, mert ő a genetikus is itt). Szülni persze nem lehet az sztk-ban.
2021. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem a pécsi kórházban pár éve jól lecsesztek, hogy hogy képzeltem azt, hogy ahhoz járok szűrésre és időnkénti vizsgálatra, aki éppen rendel... (baba még látóhatárban sem volt)

Szóval lehet :D

2021. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!