Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi géndiagnosztikáról...

Istenhegyi géndiagnosztikáról vélemények?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek a 12. heti kombinált tesztünkre.

Tudtok mondani tapasztalatokat?

Azt tudom, hogy apuka is jöhet ebben a helyzetben is. Kapunk dvdt, vagy képeket? Külön kell esetleg ezeket kérni? Milyenek a szakemberek és az ott dolgozók?

Bármilyen tapasztalat jól jönne! :)


2021. máj. 7. 16:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Olyan jó ilyen pozitív dolgokat olvasni, azt hiszem, a többi genetikai UH helye is eldőlt már így látatlanban is... :) illetve babamozit is tervezünk, láttam az is lehetséges.


Egyébként mi sem pestiek vagyunk, de szerintem egy ilyen híru genetikai központba megéri utazni.. :)

Czeizel és az Istenhegyi között gondolkodtunk, aztán végül az Istenhegyi lett, de gyanítom, nem fogjuk megbánni!


Köszönöm mindenkinek!

2021. máj. 7. 20:02
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Én is a jövőhéten megyek a 12 hetesre, de nekem azt mondták, nem jöhet kísérő. Te miből gondolod, hogy jöhet?
2021. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Most már mehet, nézd meg a holnapjukon :)
2021. máj. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én megkérdeztem tegnap a telefonba, ott mondták, hogy egy felnőtt kísérő jöhet.
2021. máj. 8. 09:47
 15/17 anonim ***** válasza:
Április 26 óta lehet, előtte nem lehetett egy ideig, nálunk pont nem jöhetett be senki.
2021. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Miben más a vizsgálat mint az sztk-ban? Ott is van kombinált szűrés nem?
2022. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hàt mondjuk egyrészt nem olyan fos gépek vannak, mint az Sztkban, másrészt sokkal jobb szakemberek dolgoznak ott, harmadrészt normális hangnemben beszélnek az emberrel! Ezek mind igen fontosak egy kismamának!
2022. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!