Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Szülés előtt mennyivel mentél...

Szülés előtt mennyivel mentél szabadságra?

Figyelt kérdés
Akármilyenre: sima szabadságra, betegszabadságra, szülési szabadságra stb. az előrejelzett időpont előtt. Azokat kérdezem, akik rendelkeztek munkahellyel (dolgoztak) a terhesség megállapításának időpontjában.

2021. máj. 30. 15:05
A kérdező szavazást indított:
Mind a 9 hónapot szabadságon töltöttem.
7-8 hónapot töltöttem szabadságon.
5-6 hónapot töltöttem szabadságon.
4 hónapot töltöttem szabadságon.
3 hónapot töltöttem szabadságon.
2 hónapot töltöttem szabadságon.
Az utolsó hónapot töltöttem szabadságon.
Az utolsó 2 hetet töltöttem szabadságon.
Az utolsó hétben mentem szabadságra.
Munkából mentem szülni.
118 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
1 hetet voltam itthon, azt sem pihenéssel töltöttem. Napra pontosan született a fiam.
2021. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerdán még dolgoztam, vasárnap kellett befeküdnöm indításra a 41. héten. Most a kicsivel viszont egyáltalán nem fogok dolgozni mert még itthon vagyok a naggyal, kíváncsi vagyok ez így milyen lesz.
2021. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Kb.2 hónappal a szülés előtt elmentem szabadságra (21 munkanap) majd 2 hét tp aztán CSED.
2021. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Stresszes munka miatt 3 hónappal hamarabb mentem szabira, illetve az utolsó 1,5 hónap is home office és ágyban fekvős volt. Mindenki mondta hogy pihenjek inkább, de nem hagyhattam ott csak úgy, így is pörgős volt az utód betanítása mert csak 1,5 hónap szabit terveztem.
2021. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Végig, előtte volt egy vetélésem és itt is fájt az elejétől a hasam, + gyerekeket kell emelgetnem, bölcsődei gondozó vagyok.
2021. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A lepontozók legyenek szívesek már visszafogni magukat, ez mind hasznos válasz a kérdésemre. Köszönöm.
2021. máj. 30. 22:26
 7/28 anonim ***** válasza:
73%

5 hetes terhesen veszélyeztetettre kiírt a doki a korom és a munkaköröm miatt.

Most telik le a majd' 4 év itthon,és rossz lesz visszamenni. :-(

2021. máj. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
10%
4 év otthon kitartottság után biztos furcsa lesz pénzt is keresni az igaz😅
2021. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%
6.héttől végig, vérzés, görcsök miatt + stresszes munka (hosszas várakozás és betegségek után jött).
2021. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Az első gyereknél 1.5 hónappal a kiít dátum előtt (4 héttel korábban jött, így tkp. csak 2 hétig voltam itthon). A másodiknál a 24-25. héten elkezdett nyílni a belső méhszáj, így akkortól táppénzen voltam.
2021. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!