Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhes diabetológiát nem...

A terhes diabetológiát nem lehet elérni a Honvéd Kórházban már napok óta, mégis akkor hogy kérjek időpontot dr. Baranyi Évához?

Figyelt kérdés
Magas lett a cukrom és a nőgyógyászom megadta a Honvéd Kórház terhes diabetológiai tel.számát, de napok óta nem veszik fel, se délelőtt, se délután, egyik órában sem. Ha személyesen megyek le, akkor meg lehet nincs is rendelés. Valaki tudja esetleg, hogy rendel ez a doktornő? A kórház honlapján se rendelési idő, se más elérhetőség nincs.
2021. júl. 15. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a központot/portát, ott meg tudják mondani mikor van rendelés.
2021. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megadták ugyanazt a telefonszámot, amit én is tudtam, meg egy melléket, mégsem lehet elérni őket. Hihetetlen!
2021. júl. 15. 12:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom segítség-e de néhány hónappal ezelőtt a honvédban kedd és péntek délelőtt rendelt. Azt hiszem 7:30-12 vagy 13:30-ig.

Próbáld meg holnap reggel.

Ha nincs rendelés, akkor nem veszi fel a telefont senki.

2021. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!