Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pecsiek vagytok? Labossa...

Pecsiek vagytok? Labossa Gusztav doktorurat lehetetlen elerni. Tudtok megbizhato nagyon jo orvost esetleg?

Figyelt kérdés
Valoszinu missed. Ab mutet lesz
2021. márc. 12. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj most akartam időpontot kérni tőle én is. Mi lehet vele?
2021. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom 3 napja hivom, kuldtem neki smst is de nem reagal.. Multheten reagalt.. Es nala szultem elotte o csinalta a missed ab mutetem, most is hozza mennek de ha annyira el van havazva muszaj masik megbizhato orvost talaljak:(
2021. márc. 12. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
A szülészeten káosz van. Sokan felmondtak. Sokan vannak beosztva covid osztályra. Várj még az orvosváltással.
2021. márc. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem decemberben a Vida Lóránd Péter császározott, teljesen meg voltam elégedve vele. Elérhetőséget sajnos nem tudok, mert eredetileg nem ő az orvosom.
2021. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Dr. Várnagy Ákos, nekem anno őt és a te dokidat ajánlották, én Várnagyhoz mentem, nem bántam meg!
2021. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3as..de hat igazabol ha ilyen kaosz van az sem jo.. Nem halogathatok egy ilyen mutetet sem mert nem indult be magatol.. Illetve mar reg kellene legyen szivmukodes embrio stb es semmit nem lattak hetfon, sem multheten:( nem tudom mit tegyek.. Es irod hogy kaosz van ne adja isten nehogy mutetnel se legyen rendben minden:(.. Nem tudom mit csinaljak
2021. márc. 12. 14:08
 7/7 anonim ***** válasza:
A fontos műtétek mennek, csak kevés orvos maradt.
2021. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!