Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Budapest IV.ker ujpesti...

Budapest IV.ker ujpesti szakrendelo jó nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Tud valaki jó nőgyógyászt az ujpesti szakrendeloben? De balogh laszlohoz jartam rakszuresre de nem győzött meg, most viszont terhesgondozas lenne, köszönöm!
2021. aug. 25. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Szunyoghy doktor úr, a legjobb. Emberileg, szakmailag!!!! Jó szívvel ajánlom 😊

Annyi, hogy szülést már nem vállal, de ajánl Neked megbízható szülészorvost (bár most nem tudom hogy megy ez a fogadott orvososdi).

Mindenesetre, ha gondos kezekben szeretnéd a terhességet, Ő egy angyal, türelmes, minden kérdésre felel, alapos.

2021. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egyszer beszéltem vele telefonon, valóban nagyon kedvesnek tűnt, akkor mindenképp őt keresem fel, már telefonáltam hogy hogyan tudok menni mikor egész szeptemberre nincs szabad idopont, egy, hölgy azt mondta ezesetben mehetek nyugodtan időpont nélkül, akkor az ő rendelési idejét nézem majd, köszönöm!!
2021. aug. 25. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen 😉 igen én is voltam csomószor időpont nélkül mikor vmi probléma (annak vélt dolog) felmerült, a recepción szokták húzni a szájukat, de mivel a várandósság nem játék és nem az a "majd ráér" állapot, ezért lehet időpont nélkül is.

Remélem a személyes tapasztalat is pozitív lesz 😊 Olyan kedves és körültekintő orvos, sosem találkoztam még csak hasonlóval sem, pedig van tapasztalat orvosokból. Meglátod majd 😇

2021. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húzzák, nem nagyon érdekel, nehezen menne az ember lánya máshogy, ha idopont nincs és igen, a terhesseg nem olyan hogy oh, raer... Ráadásul én holnap leszek 6hetes de csak 2 hét múlva megyek Magyarországra haza így már 8 hetes leszek és a telefonban mondtak is h max a 10. Hétig mennem kell
2021. aug. 25. 13:59
 5/10 anonim ***** válasza:
😊 Boldog babavárást kívánok!! 😍🙏
2021. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🥰🙏
2021. aug. 25. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Fizeted itthon a TB-t? Mert ha nem akkor nem fognak foglalkozni veled.
2021. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, csak idolegesen jöttem ki a paromhoz, otthon van munkaviszonyom, tbm 🥰
2021. aug. 25. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat Szunyoghy doktorra. Már nem Újpesten lakom, de többször is találkoztunk, mindig kedves volt. Baloghot én nagy ívben kerülöm.
2021. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, az egy hülye...
2021. aug. 25. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!