Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki elővigyázatosságból kap...

Aki elővigyázatosságból kap tüdőérlelő injekciót, az hogyan zajlik?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy aki nem sürgősen került a kórházba és egyből adják, hanem valami miatt a 30. hét környékén beutalót kap rá.

Ugyanúgy injekció formájában vagy esetleg infúzióként? Bent kell maradni a kózházban valamennyit?

Ma a dokim említette, hogy legközelebb ad rá beutalót, de majd következő alkalommal elmond mindent róla, aztán másra terelődött a szó. Utána elfelejtettem erre visszakérdezni, hogy nagyvonalakban mi várható.


2021. szept. 2. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy 4 szuri 12 vagy 24 óránként (attól függ melyik fajta hatóanyag) a fenekedbe.
2021. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akármikor kapod, biztos hogy nem infúzióban, mert ezt izomba kell adni. Nálunk farizomba adták. 2 kell belőle.
2021. szept. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
4x2 ampullával kaptam elővigyázatosságból fenékbe reggel és este 2 napon keresztül a betöltött 24 héten, mert a korábbi terhességem a 26. héten véget ért.
2021. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2 injekciót kaptam, két napon keresztül, ahogy betöltöttem a 24. hetet.
2021. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Injekció, én kéthetente kaptam, jó sok szurit kaptam akkor, ez a kellemetlenebb fajta, kicsit fáj amikor beadják.
2021. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 🙂
2021. szept. 2. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!