Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet magzatvízszivárgás? Teg...

Lehet magzatvízszivárgás? Tegnap bekerültem a kórházba keményedésekkel. Kaptam tüdőérlelőt, infúziót majd minden rendben volt és eljöhettünk.

Figyelt kérdés
Viszont pár napja bővebb vizes meg fehér folyásom van. Ezt elfelejtettem jelezni. Megvizsgáltak alaposan. Ha magzatvízszivárgásról lett volna szó azt látták volna ultrahangon?

2021. ápr. 19. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangon nem. Kis szivárgást kenettel tudnak csak.
2021. ápr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szivarog es a mennyisegeben nincs jelentos csokkenes akkor az uhn nem latszik. Nalam amikor ez felmerult, akkor a doki kacsaval nezte meg celzottan, h nem folyik e. Elvileg ilyenkor az eszkoz aljan gyulik ossze a viz ha gond van. De meg ez sem tuti, mert ha fent repedt meg az nehezen latszik csak.
2021. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Vegyel betetet, az a magzatvizre elszinezodik.
2021. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az speciális betét, gyógyszertárban volt(?) kapható. Én úgy tudom, már nem árulják.
2021. ápr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felhívtam az orvosom ő is ezt javasolta. A Benuban biztos nem lehet kapni. Most hívtam őket, de a Rossamnnban igen.
2021. ápr. 19. 08:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Bababoltokban is volt mi a Brendonban vettuk, igaz az jo par eve volt, de adhat hamis eredmenyt is. Elszinezodik, de nem magzatviz, ilyen is van.
2021. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem hogy hány hetes vagy? Illetve milyen durvák voltak a keményedéseid? Én is nagyon keményedek,doki emelt dózisban írt mg-ot de még így is kemény a pocim! Én 34 hetes vagyok!
2021. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én holnap leszek 26. Kb óránként jönnek és fáj a derekam is mellé. Kocka alakú és kemény lesz a hasam és pisilnem kell közben. Ez tart 30-40 mp-ig aztán rendeződik, elmúlik. Tegnap azért ijedtem meg mert egymás után volt 3. A gép mutatott is fájást bent.

A betét bent van egy ideje, de szerencsére nem színeződött el eddig. Remélem már nem is fog.

2021. ápr. 19. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Huh akkor neked még koraiak ezek a keményedések!
2021. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mèg egyben? Hogy vagy?
2021. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!