Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Védőnőhöz meddig kell terhesen...

Védőnőhöz meddig kell terhesen járni?

Figyelt kérdés
36.hétbe megyek hozzà legközelebb, utàna is kell mennem, ha nem szültem meg?
2021. szept. 21. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
En is akkor voltam utoljára. Akkor mentem dokihoz is utoljára. Védőnő mondta,hogy még azért szülés előtt egyszer menjek, de nem volt hozzá semmi kedvem, így nem is mentem. Nem is hiányolt.
2021. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

37 hetesen voltam utoljára nála.

38hetesen pedig még kijött házhoz 🙄


39hkm

2021. szept. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34. hétben voltam utoljára, előtte se hívott sűrűn, ha meg igen, akkor is 10perc alatt végeztünk. Szerencsére sok kimamája volt, inkább a fiatalabb terhesekkel és a problámásokkal foglalkozott többet.
2021. szept. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzám utoljára 36 hetesen jött ki, egy villámlátogatásra. Azóta nem láttam. Orvoshoz úgyis járok hetente nst miatt.
2021. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39 hetesen még voltam nála. Két nap múlva szültem.
2021. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

36.hét után minden héten mentem hozzá nst előtt.

Én a terhesség korai szakaszában nem vittem túlzásba a látogatásokat. Ha épp nem volt semmi akkor volt hogy 1.5-2 hónapig se mentem hozzá.

Szerencsére ki se jött a terhesség alatt és szülés után is mi vittük hozzá a babát.

2021. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekem minden hónapban ad egy időpontot, és úgy megyek.

Azt mondta covid miatt nem jön ki hozzàm látogatni, majd ha megszületik a baba.

Hát majd kiderül mit mond következő alkalommal, de már 36.hét után én sem szívesen mászkálnèk be hozzá! :)

2021. szept. 22. 09:53
 8/11 anonim ***** válasza:
36 hetesen voltam nála utoljára. Még 38 hetesen is hívni akart, de 37. héten megszületett a baba. Kórházban volt a fiam egy hétig, jönni akart azon a héten is, mondván csak úgy fogják haza engedni, ha ö környezettanulmányt ír. De pont nem volt időm vele foglalkozni és haza is engedték a babát a környezettanulmánya nélkül. Aztán mikor hazahozhattuk a babát, még haza sem értünk, csak félúton jártunk, már telefonált, hogy jönne. Aztán aznap mégsem jött. Ez volt pénteken. Hétfőn már jött. Akkor mondta, hogy jönni fog hetente.
2021. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36.héten voltam utoljára nála.
2021. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A covid miatt a 9., a huszonpáradik és kb a 32. héten voltam a védőnőnél, és ő jött a 36.-on.
2021. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!