Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kötelező elmenni fogorvosi...

Kötelező elmenni fogorvosi vizsgálatra terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Az elso babaval voltam. De akkor meg konnyebb volt, mert nem voltam veszélyeztetett terhes, nem görcsöltem be 10 lépés után illetve nem kellett azon agyalnom, hogy hova tegyem le a gyereket.


Az egyszeri anyasagit ugy is megkapom ha esetleg most nem tudok elmenni arra az 1 fogorvosi vizsgalatra?

Ha jol tudom nem ad pecsétet..


29 hetes kismama



2021. okt. 20. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, 4 pecsét legyen a védőnőtől, ennyi. Én se mentem, a 36. Hétig sugárban hánytam az orvosi rendelő szagtól, akárhányszor mentem, befekudtem a székbe és hánytam is egyből ☹️ a 4. Próbálkozás után mondta a doki hogy hagyjuk inkább 😃
2021. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Haha 😅

Köszönöm☺️

2021. okt. 20. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező. Egyik gyerekkel se voltam. Ha egyébként rendszeresen jár az ember, nem azon a 9 hónapon fog múlni. Előtte, utana voltam.
2021. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam egyikkel sem, nem is mondta senki, hogy kéne.
2021. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez elég korán le lett tudva, mert a teherbeesés időszakában pont egy gyökérkezelés alatt álltam. A végleges gyökértöméskor már volt kiskönyvem, gyorsan le is pecsételtettem a fogorvosommal. Nem tudom, kötelező-r, de az biztos, hogy benne van a kiskönyvben.
2021. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam fogorvosnàl egyik terhesség alatt sem (kétszer voltam terhes) Említve lett h keressem fel a fogorvost is, de számonkérve nem lett senkitől.
2021. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 4 gyerekem van,és a terhesség alatt nem voltam fogorvosnál.Pont mindig előtte voltam ellenőrzésen,problémám meg nem volt közben.
2021. okt. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt:)
2021. okt. 20. 18:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!