Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnőnek kéne engem keresni...

A védőnőnek kéne engem keresnie, vagy nekem őt?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam a védőnőnél, a kiskönyvet megkaptam. 20 hetes vagyok, azóta nem beszéltünk.

Majd keres valamikor a 2. trimeszterben, vagy nekem kéne keresnem őt?

Engem amúgy nem zavar a hiánya, csak aut hittem gyakrabban kell járni hozzá.


2021. nov. 9. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kellene felkeresni...
2021. nov. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy keresném, de mi az 1. alkalommal megbeszéltük a következő időpontot.
2021. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Engem mindig ő keresett. (Az első alkalmat ide nem értve természetesen)
2021. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Minden alkalommal megbeszéljük a következő időpontot. 36. hétig havonta mentem, 36.-tól hetente kell.
2021. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal megbeszéltük, hogy kb majd mikor kérjek időpontot legközelebb. Mi kb 2 havonta találkozunk vele, de van ahol havonta is igénylik a védőnők. Hívd fel.
2021. nov. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem tudom hány hetesen voltál először, de azóta a genetikai ultrahangok eredményeit legalább már illett volna tudatni vele 😀

Ideje felhívnod :)

2021. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy kellett mennem az orvoshoz, jogy nála voltam. Ó mért engem, vérnyomást, hallgattuk a baba szívhangját, stb.

Általában mentem hozzá 9re, 10re meg a dokihoz, de szigorúan mindig hozzá előbb.

De hivd fel, mert nem lesznek meg a pecsétjeid, ha nem jársz.

2021. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden találkozáskor meg ad egy újabb időpontot.. Ha nem adott hívd fel.
2021. nov. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik hónapban én mentem hozzá, másik hónapban ő jött hozzám. Minden alkalommal megbeszéltük a következő időpontokat. Nem fogsz egyszeri anyaságit kapni, ha nem jársz védőnőhöz, a kórházban is bele fognak kötni.
2021. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, ez így nem igaz. Összesen kell 4 pecsét az orvostól és a védőnőtől ahhoz,hogy jogosult legyen az anyasági támogatásra. Ez már valószínűleg lassan meg is van neki, ha volt egyszer a védőnőnél meg 3-szor az orvosnál.
2021. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!