Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki volt már sztk-s és magán...

Aki volt már sztk-s és magán genetikai ultrahangon (12 hetes) mi a különbség? Van egyáltalán?

Figyelt kérdés
Doki viselkedése is érdekelne, hogy másabb volt e magánba mint a kórházban pl, kevesebb dolgot mondott e el stb
2021. nov. 23. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az sztk-ba úgy működik, hogy egybe le tudják a vérvételt, uh-t és vizet meg egyéb vizsgálatokat is.

Aztán eeszt-be teszik fel az eredményeket, a genetikaiért be kell menni, de nem mondanak semmit, csak odaadják az eredményt, amit aztán a magán orvos kislemez.


Magánba pedig Én úgy csináltattam, hogy kiszállással. Tehát kijöttek hozzánk, levették a vért stb, ( nyilván ebben az esetben az uh nem történt meg ) és azt az eredményt is megküldték, amit aztán az orvosom megnézett. Egyébként a cukor terhelésemet is így, magánba csináltattam meg.

2021. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mindkettő, a magán uh tovább tartott, több időt fordítottak minden kis testrész megvizsgálására. Nem beszéltek többet, lényeget elmondták, kedvesnek mindkettő kedves volt, fotót is adtak mindkét helyen. Mivel a babám egészséges, így nem tudom alaposabb volt e, vagy azért végzett előbb az sztks, mert ő is látta, hogy rendben van.
2021. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Össze sem hasonlítható.


A magàn az majdnem babamozi is egyben, videófelvétellel, 4D -vel, egész füzetnyi kèppel, az sztk-s örültem, ha 1 képre tudtam szólni.. elhadarta, azt sem tudtam volna, ha nincs tapasztalatom, hogy miről beszèl..


Kedvességgel nem volt gond, sztk-ban is normális dokinál voltam

2021. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az sztk-ban egyáltalán nem adnak képet, sőt, némelyik orvost úgy kell külön megkérni, hogy hagy nézzem már meg legalább egy kicsit....

#1

2021. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztk: gyors vizsgálat, orvos közömbös. Képet nem kaptam.

Magán: minimum fél órás vizsgálat, 4d-s felvételeket is mutatott, kedvesebb, részletesebb vizsgálat és mindent elmondott, ami fontos. Képet csak úgy kaptam, hogy lefotóztam a telefonommal a, monitort.

2021. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztk: nem mondott semmit a gyerekről, csak megvizsgálta. Kérdeztük kapunk-e képet, azt mondta, most nem megy a nyomtató. Férjem mondta, hogy akkor lefénykézei, erre: "Ez nem mozi..". (Bajcsy).

Magán: Elmondta, hogy mit látunk az UH-n (combcsont, koponya, hogyan fekszik stb.). Mondta, hogy ezek alapján minden a lehető legnagyobb rendben van, boldog babavárást. Kaptunk képet, szépen kiválasztotta, hogy melyik pozícióban látszik jól.

2021. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztk-ban voltam a 12.hetes UHn, semmit nem mondott. A babát nem is láttam, a végén megkérdeztem, hogy minden rendben van e. Egy igen volt a válasz. Ennyi kommunikáció volt. A kombinált teszt nem lett a legjobb, igy mentünk genetikushoz UHra. Drága volt, semmivel nem beszélt többet, mint az SZTK doki, de cserébe 45 percet benn voltunk. Tetőtől talpig megnézte a kisbabánkat, viszont képet nem adott. A 20 hetes UHra egy harmadik dokihoz mentünk, na ő mindent mondott :) képet is kaptunk. Az első két orvos sem volt bunkó, csak...
2021. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!