Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Baj ha kimaradt a 22. heti...

Baj ha kimaradt a 22. heti ultrahang vizsgálat?

Figyelt kérdés

Voltam a kötelező 12 és a 18 heti genetikai ultrahangon. A doki 22 hetesen hívott vissza, viszont nem tudtam elmenni, így 2 hét múlvára adott újabb időpontot, akkor már 24 hetes leszek.

Baj hogy kimaradt?

Eléggé bosszant a dolog és mérges vagyok magamra, hogy nem tudtam elmenni.



2021. dec. 9. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a 22. héten kötelező uh, valami miatt rendelt be téged.
2021. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak 3 kötelező ultrahang van a terhesség megállapítása után. 12 heti, utána 18-20 hét között, majd a 32 héten. Persze ennél a legtöbben többre mennek, de ez az alap.
2021. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Magán dokihoz járok és nem modott semmi indokot mikor a 18 hetesen voltam és megadta a következő idöpontot. Csak annyit hogy a következő ultrahang 4 hét múlva lesz.


Egyébként mindent rendben talált.

2021. dec. 9. 17:10
 4/8 anonim válasza:
100%
Magánban 4 hetente van vizsgálat, ha semmi panaszod nincs és minden rendben volt a genetikain, akkor biztos nem lesz gond, hogy 2 héttel később mész. Biztos volt rá okod amiért nem tudtál elmenni, elhiszem hogy bosszant, így most még várnod kell, hogy újra láthasd a picit.
2021. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem öszvíssz 4db uh-m volt. A megállapító és a 3 genetikai.


Terhesgondozasra sem jártam 4 hetente, csak trimeszterenként 1x

2021. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják, magánba 4 hetente "szokás" időpontot adni. Ha most egyszer ez 6 hét lesz, nem történik semmi, ne aggódj.
2021. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a nyugtató válaszokat.🙂 Igen, családi okok miatt kénytelen voltam másik időpontot kérni és ígyis "szerencsém" volt hogy 2 hét múlva, még az ünnepek előtt tudott időpontot adni a doki, akinek általában hetekre előre tele vannak a napjai.

Csak bűntudatom támadt a pici miatt, meg felelőtlennek érzem magam, hogy nem tudtam megnézni a picimet, amikor így se kellntúl sok uhra járni. (Kicsit túl tengnek bennem a hormonok és valószinüleg ezért fogok fel sokmindent dramarikusan)

Meg persze már bele éltem magam hogy végre láthatom a kis manómat.

2021. dec. 9. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Egy kötelező vizsgálat sincs. Amire érdemes lehet elmenni a terhesség megállapításon kívül, az a 12. heti, a 18-20. heti és a legvégén 35-36. hét körül. A doki azért hív vissza négyhetente, hogy fizess neki. Egyébként teljesen felesleges ilyen gyakran menni
2021. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!