Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Veszprémi kórházban 18-20....

Veszprémi kórházban 18-20. heti uh vizsgálat hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Pontosabban arra gondolok, hogy szokott e csúszás lenni attól függetlenül, hogy időpontra megy az ember? Normálisan megvizsgálnak, nem zavarnak le hamar, igaz? Lehet képet kérni? Egyéb tapasztalatok.

2021. máj. 18. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak 31-én megyek a 18-20.heti genetikai UH-ra, de a 12.heti genetikai UH-n is a veszprémi kórházban voltam.

Kb. 40 perccel később kerültem be, mint amikorra időpontom volt, de nem volt tömve a váró, uh-ra szerintem 2-3-an vártunk meg talán terhesgondozásra is 2-3 kismama várakozott. Én elégedett voltam, szépen lemértek mindent, a kivetítőn én is jól láttam mindent. Volt hogy külön rákérdezett a vizsgáló, hogy jól látom-e amit éppen mutat. Képet én külön jeleztem, hogy szeretnék, nyomtattak is, a pénztárba kellett átmenni kifizetni.

2021. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. 25-én megyek, teljesen pozitívnak tűnik akkor a dolog. Az nem baj, ha várni, főleg úgy, hogy rendesen megvizsgálnak.
2021. máj. 18. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam talán 10percet kellett várnom. Én be jelentkezés után egyből mentem a pénztárhoz ott ki füzettem a képet és az ott kapott papirral mentem az ultrahangra. Nagyon alapos volt az orvos jelzem fiatal volt de mikor bent voltam épp be jött a főorvos azzal a szándékkal hogy nézzen rá az egyik betegére majd ha végzett. Kb 30percet vizsgált.
2021. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!