Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 13 hetes vagyok ma, sajnos...

13 hetes vagyok ma, sajnos nagyon össze jött minden nálunk sok Csete páté volt hova menyek dokihoz de nem is ez a lényeg , holnap megyek az első genetika vizsgálatra nem futok ki az időből? magán dokim lesz

Figyelt kérdés
nem futok ki az időből? hány hetes korig kell mindenképp elvégeztetni a genetikait? remélem nem lessz semmi gond ebből köszönöm a választ
2021. dec. 27. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Attól, hogy most mész, nem lesz semmi baj.


Viszont én elgondolkodnék, ilyen helyesírással hogyan fogom tanítgatni a gyerekem?! 🤔

2021. dec. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

A vizsgálatoknál mindig van egy tól-ig határ. Azt figyelembe veszik az időpontok adásánál, e miatt ne aggódj.


Az első genetikai szűrésen 13 hetesen volt, akkor mérték 12 hetesnek, így jobb is, hogy nem előbb mentem.

A másodiknál is később jutottam el, de még a határon belül voltam.

2021. dec. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

13+6-ig csinálják meg, fura, hogy fizetős orvoshoz jársz, de még azt sem mondta, mikorra kérj időpontot a vizsgálatra.


"13 hetes vagyok ma, sajnos nagyon össze jött minden nálunk sok Csete páté volt hova menyek dokihoz de nem is ez a lényeg" Ezt minek írtad amúgy le, ha az a kérdés, hogy mikor kell vizsgálatra menni?

2021. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Szinte értelmezhetetlen, amit írsz.
2021. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!