Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. hét után még választhatok...

12. hét után még választhatok orvost?

Figyelt kérdés
Eddig két alkalommal voltam sztk-s dokinál. Elsőnek amikor megállapította a terhességet plusz utána egy ultrahangon. Genetikai ultrahang után szeretnék orvost fogadni. Szerintetek fog még vállalni vagy már az elejétől hozzá kellett volna járnom?
2022. jan. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell hozzá menni, és megbeszélni vele, van aki nem vállal már középidős terhességet, de van aki minden további nélkül.
2022. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hétfőn fogom felhívni,csak gondoltam előtte rákérdezek itt.
2022. jan. 1. 22:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Más esetleg aki később fogadott orvost?
2022. jan. 1. 22:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan nem tudsz orvost fogadni, tekintve hogy nincs rá lehetőség Mo.-n.

Szerintem nem nagyon van olyan magánorvos aki ne vállalna el, ugyanis semmi plusz kötelezettsége nincs, minthogy a megbeszélt időpontban meg vizsgálni. Szüléskor nem hívhatod fel hogy jajj gyere szülök, mert illegális. Sőt, a magán orvosod állami intézményben hivatalosan semmilyen beavatkozáson nem vehet részt veled kapcsolatban.

Ha csak az érdekel-e, hogy második trimesztertől szeretnél egy adott orvos magánrendelésére járni, annak szerintem nincs semmi akadálya.

Boldog babavárást kívánok!

2022. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs orvosfogadás szüléshez.
2022. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy már nem lehet szüléshez fogadni orvost. Erre voltam kíváncsi, hogy nem késő még ekkor elkezdeni járni hozzá.
2022. jan. 2. 06:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánba kb bármikor mehetsz 12 hét után se késő, a lényeg hogy fizess.
2022. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!