Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán tudtok ajánlani...

Nyíregyházán tudtok ajánlani olyan nőgyógyászt, aki nem ítélkezik 40 fölötti kismamával?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, többedik gyermekünket várjuk. Nem terveztük, de védekezés ellenére is a Jóisten úgy döntött, megajándékoz bennünket még egy babával.

Úgyhogy mindenképpen megtartjuk, és nem szeretnék emiatt egy nőgyógyásszal harcolni.



2021. dec. 9. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a facebook csoportban kérj vélemenyt. A Jósa András kórházban szültem/szülök csoportban. Anonimban is kiírhatod.
2021. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvost nem tudok ajánlani (az ország túlsó végében lakom), de megdöbbentene, ha az orvosoknak csak egynegyede is megjegyzést tenne erre. Ha 10-ből 1 tenne, arra azt mondanám, bunkó ember minden foglalkozásúban van, de nehogy már direkt így kelljen keresni orvost!
2021. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy eddig kihez jártál? Az ítélkezős fajta volt? Amúgy Ivancsó doki az egyik legjobb és nem tűnik mogorvának,kötekedőnek.
2021. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont így jártunk🙂Most 2 hónapos a 3.,nem tervezett babánk. 38 éves vagyok, és senki nem nézett rám furcsán. Van rossz tapasztalatod? Szerintem ma azért nem kirívó eset, és inkább becsülendő, hogy megtartjátok. Bocs, nem tudok nőgyógyászt ajánlani, bár én is nyíregyházi vagyok. Illetve voltam... Csak minden jót akartam kívánni!
2021. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
szia, rám csak egy kicsit néztek furcsán 40 felett, de manapság egyre gyakoribb, ne aggódj.
2021. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 babyboom567 ***** válasza:
100%

Dokit nem tudok, mert nem ott lakunk,de pont 40 évesen szültem,(5 éve).

Senki sem nézett rám csúnyán,meg sehogy ,semmilyen vizsgálatnál.Teljesen természetesen láttak el,senkit nem érdekelt,hogy hány éves vagyok, és hányadik gyerekem szülöm.

2021. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rendkívüli nincs manapság abban, ha valaki 40 felett szül. Az orvos sem annyira hülye, hogy emiatt megjegyzést tegyen, mert nem hiányzik neki egy feljelentés a betegjogi képviselőn át.
2021. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem a jóisten, nem képzelt haverok okozták, hanem szexeltetek, és a petesejt egyesült a hímivarsejttel.
2021. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a sok hozzászólást! Pár éve költöztünk Nyíregyházára, a többi gyermekemet Budapesten szültem, ezért kell most orvost keresnem. A legkisebbet 36 évesen szültem, de már akkor azzal nyaggatott az orvosom, hogy mindenképpen menjek magzatvíz-vizsgálatra, mert 35 év fölött már nagy az esély Down-kóros babára. Az sem hatotta meg különösebben, hogy azt mondtam, mindenképpen megtartjuk, akkor is, ha beteg, emiatt nem szeretnék egy ilyen kockázatos vizsgálatra menni. (A baba teljesen egészséges lett.) Emiatt izgulok most egy kicsit, hogy hogy fognak rám nézni, ha meghallják, hogy majdnem 41 éves vagyok...

De megnyugtató, hogy változik a világ, és kezd megszokottá válni, hogy ilyen korban is szülnek az anyukák. :-)

Köszönöm a facebook-os tippet is, illetve Ivancsó Béláról olvastam most én is sok elismerő kommentet. Lehet, hogy hozzá kérek időpontot. :-)

2021. dec. 9. 13:15
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves 8., azért írtam, hogy a Jóisten, mert védekeztünk, és ennek ellenére jött. Eddig még soha nem csúszott be baba. Akik megszülettek, őket terveztük, akartuk és akkor nyilván nem védekeztünk.
2021. dec. 9. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!