Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem kevés ez a vizsgálat...

Nem kevés ez a vizsgálat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Elsőnek voltam terhesség megállapításon, utána rá egy hétre ultrahangon. Akkor mondták hogy 6 hetes terhes vagyok ezután már legközelebb csak a 12 hetes genetikai ultrahangra megyek. Ja és persze ultrahang után felkerestem a védőnőt. Nem kevés ez így?
2022. jan. 4. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a megallapításon, a 3 genetikai uh-n, 3 vérvetelen, majd 2x nst-n. 2 havonta védőnőnél.


Mind a 2 gyerekkel ennyi volt összesen.

2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem kevés. Máshol még ennyi sincs.

Ha magándokihoz jársz, ott van havonta vizsgálat. Államiban csak a kötelezők

2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kellett közben nőgyógyászhoz járnod terhesgondozásra? Azért vagyok ilyen tájékozatlan mert első terhességem alatt magán dokihoz jártam,most pedig csak sztk-ba.
2022. jan. 4. 13:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kevés? Ahogy egyes is írja, három UH+a megállapítás, trimeszterenként egy nőgyógyászati vizsgálat, három labor. Végén az nstk.


Ha nincs panasz vagy betegség, nem kell több.

2022. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Azt gondoltam itt is havonta kell menni.
2022. jan. 4. 13:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az csak a magán pénz lehúzása.
2022. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2022. jan. 4. 13:54
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Magánba jártam, de terhességmegállapítás után (6. hét vége) legközelebb csak a 12 hetes uh-n voltam. Mondta az orvos, hogy mehetek közben még hozzá (a genetikai uh-kat raadasul nem is ő csinálta), de teljesen indokolatlan.
2022. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Ha úgy érzed,hogy valami baj van senki nem akadályoz meg abban,hogy kérj időpontot ahová jónak látod és megnézésd magad.

De egészséges magzattal,probléma mentes terhességgel (és előző terhességekkel) nem fognak nyúzni többel.

Ha volt előtte több vetélésed,vagy halva/kora szülésed,van valami eü gondod ami ezt megkívánja akkor többször is mész.

Pajzsmirigyesként pl én külön jártam endoklinológiára.

2022. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyszer talán megyek magánba, ott azért jobban megnéznek mindkettőnket.
2022. jan. 4. 15:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!