Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dunaújvárosban ki csinálja a...

Dunaújvárosban ki csinálja a kötelező uh-kat?

Figyelt kérdés
Érdemes sztk-s alapon járni, vagy inkább menjek magánba? Mennyire kedvesek?
2022. jan. 28. 13:57
 1/5 A kérdező kommentje:
És a szülészet most milyen? Amikor én voltam 5 éve, akkor a szülésznők nem coltak valami kedvesek, max 1...
2022. jan. 28. 14:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 2020-ban szültem ott, akkor sem voltak kedvesek a szülésznők, mintha a valagukból rántottak volna elő.

Az ultrahangot mindig más csinálta, általában a Barna doktor volt bent, mikor mentem. Én őt akartam felfogadni, de nem vállalt el, jobb is, mert mikor rákérdeztem, olyan bunkó volt, hogy el nem tudom mondani, pedig előtte a maszekjába jártam. Ultrahangozott még valami öreg, kopasz doki, ő undorítóan lekezelő, bunkó volt. Volt dolgom még az egyik női orvossal is, Ágnes azt hiszem, ő is b#zizott.

A szülésem jól alakult szerencsére, sürgősségi császárral szültem a Tollas Tímea doktornőnél aki egy tüneményes nő.

Mindent vinni kell magadnak és a babának is. A szobák tele voltak, 6-an voltunk egy szobában, szörnyű volt. A wcről lejött a deszka ahogy ráültél.

2022. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon félek akkor, de ez valahol szégyen... egy kismama ne érezheti magát biztonságban, mert bunkók a dokik meg a nővérek..
2022. jan. 31. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos. Nem is értem az ilyen miért megy orvosnak, nővérnek, akinek egy kedves szava nincs.
2022. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh te jó ég ezt még olvasni is borzasztó;( én dujvi voltam de elköltöztünk. Hát örülök neki
2022. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!