Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rossz lett a vércukrom. Az...

Rossz lett a vércukrom. Az SZTK-ban fognak fogadni emiatt időpont nélkül?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam terheléses vérvételen, és elég rossz lett sajnos az eredmény. Eddig magándokihoz jártam, de csak 2 hét múlva van szabad időpontja, nem akarok addig várni, félek valami baja lesz addig a babának. Ha bemegyek az SZTK-ba időpont nélkül, lehet olyat, hogy csak leülök és kivárom a sorom az épp rendelő orvoshoz? Fogja nekem értékelni az eredményemet?

Előre is köszönöm a segítséget!

24 hetes kismama



2022. febr. 9. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom helyszíntől függ, esetleg érdemes betelefonálni. Én a fele alkalmakkor időpont nélkül járok, mivel kb 1,5 hónapra előre elfogynak.

Addig esetleg csatlakozz gdm-es fb csoporthoz, ott is informálódhatsz - természetesen nem helyettesíti az orvost. Plusz ha én írok a védőnőmnek, ő pár napon belül válaszol - ő is tud támpontokat adni.

2022. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kétlem
2022. febr. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Diabetológushoz mennj.
2022. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, idopontos sztk is
2022. febr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolom akkor SZTK-ban még későbbre tudnak időpontot adni. Akkor mindenképp ki kell várnom ezt a 2 hetet. :(
2022. febr. 10. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Háziorvos, ő sürgősségi beutalot tud adni a diabetologiara, amivel aznap fogadnak, mert kismama vagy.

Nem a nőgyógyászhoz kell menni

2022. febr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ujpesti sztk szombaton megneztem az online elojegyzest, hétfőre volt idopont a diabetologiara 😂
2022. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!