Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nem késői időpont ez a terhess...

Nem késői időpont ez a terhesség megállapításhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Március 4en volt utoljára menzeszem.9hónapi várakozás utan április 11én volt 2db pozitív tesztem.Most kedden voltam nőgyógyásznál(sztk).Gondoltam nem sietem el.Lányommal korán mentem .5percig sem voltam bent kaptam holnapra(péntek) uhra időpontot terhestanácsadásra viszont csak május 14re mert elöbb nincs is időpont.Nincs az nagyon sokára?Akkor már 10hetes leszek.Persze a mérvadó ami az uh már holnap lesz ami megnyugtat de akkoris.Nekem ez soknak tűnik.Megcsak meg sem vizsgáltak.Lányomnál aki most 8éves 5hetesen mentem dokihoz ugyanúgy sztkra onnan egyszerre leküldtek uhra.Már más a rendszer mint akkor volt.Annyit mondott a doki hogy a 12hétbe még belefér így jó.Menjek el privát dokihoz szerintetek vagy várjak addig?A rosszulleteken kívül mas gondom nincs.Szedem a magnéziumot és terhesvitamint is.

Köszi előre is a válaszokat!



2019. ápr. 25. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem késői. Az a lényeg, hogy 12 hétnél már meglegyen a kötelező vizsgálat.
2019. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

minek?

tudod h terhes vagy

a doki sem fog tudni többet mondani

majd akkor ad egy halom papirt és vizsgálatot kiir

addig élvezd ki h nem kell rohangálnod állandóan orvos védőnő etc...

2019. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van valamilyen panaszod? Kavezaccszeru verzes, nagyon eros gorcsoles? Vagy barmi, ami miatt a mehen kivul terhessegre nagyobb nalad a kockazat?


En 10 hetesen voltam most eloszor nogyogyasznal, de meg a 12. hetig is boven jo. Angliaban a 12. het elott panaszmentesseg eseten pl. uh egyaltalan nincs is. Sok helyen huvelyi uh-t csinalnak a korai idopontokban, ami noveli a fertozesek kockazatat, jobb elkerulni. A 10. heten mar hasit is siman csinalhatnanak, es akkor nincs az a riziko.

2019. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ultrahang ideje tökéletes 8-9 hetesen, terhestanácsadásra is jó a 10 hét. Védőnőhöz amúgy is elmehetsz hamarabb, biztos kapsz ultrahang leletet pénteken az élő terhesség megállapításáról, az védőnönél (legalábbis nálunk) elég.
2019. ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!

Nem,nincs semmi komoly gond.A rosszulléteket leszámítva semmi.Fáadekonyabb vagyok de ez ilyenkor természetes.Fájdogál többet a hasam de szedek magnéziumot.Csak fura hogy ilyen sokára kell menni mert a Lányomnál hamarabb kellett.

Köszi a valaszokat!Azthittem csak itt működik most így.

2019. ápr. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!