Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Titeket a védőnő keres vagy...

Titeket a védőnő keres vagy mindig ti őt?

Figyelt kérdés
Mindig én keresem fel a vedonot ha valami vizsgálat közeledik, vagy mert a kis könyvembe írni kell, ő magától eddig 1x hívott fel, hogy kötelező vizsgálat jön. Most is már elmúltam 24 hetes, szoltam neki előtte 2 héttel hogy miujsag, mondta jó majd mindenképp fog keresni hogy akkor nézzen rám, azóta se történt semmi. Nem lehet elérni sem, látom a kocsiját hogy dolgozik, de ugye mindig vannak nala és csak időponttal lehet hozza menni.. igazából azért bosszant kicsit mert első terhessegemnel teljesen megvoltam vele elégedve, de most meg a koskonyvemet is el”aszta rendesen, az orvos pipa is lett rá 😅
2022. febr. 11. 05:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ő keresett.
2022. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen ez első alkalom után fixen havonta hívott be, a “vizsgálaton” megbeszeszéltük az új alkalmat.


Babával is így, aztán, amikor ritkult, akkor előtte való héten szólt, ők a gyerekorvosunkkal szoros együttműködésben vannak, így azt az időpontot is lebeszéli és aszerint hív.

( egészsègesrendelésnek van fenntartva időpont)

2022. febr. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ő ad időpontot.
2022. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a dokinál végeztem a vizsgálaton, kaptam új időpontot a következő terhesgondozásra. Na ekkor hívtam fel mindig a védőnőt, hogy mikor megyek legközelebb dokihoz, előtte napokra adott időpontot. Amikor mentem a védőnőhöz, mindig mondta, hogy a következő hetekben milyen vizsgálat következik. Vagy volt, amit a doki mondott, pl ilyen meg olyan olya ultrahang, stb…
2022. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindig én
2022. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig amikor mentem, akkor beszéltük meg, mikor kell legközelebb.
2022. febr. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig ott helyben megbeszéltük a következő időpontot. De azt nem értem, miért kell felkeresned, ha vizsgálat közeledik? Úgy is el tudsz menni uh-ra, hogy nem számolsz be neki róla előre.
2022. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindig megbeszéljük a következő alkalmat, ha megyek hozzá. Egyéb okból én nem szoktam keresni, ő sem engem. Annyit kért, hogyha megszületik a baba, a kórházból hívjam majd fel.
2022. febr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ő hívott mindig.
2022. febr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindig ő keresett, minden vizsgálat vagy látogatás miatt, sőt a terhességem végén külön felhívott, hogy hogy vagyok és könnyű szülést kívánt.
2022. febr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!