Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Titeket a védőnő keres vagy...

Titeket a védőnő keres vagy mindig ti őt?

Figyelt kérdés
Mindig én keresem fel a vedonot ha valami vizsgálat közeledik, vagy mert a kis könyvembe írni kell, ő magától eddig 1x hívott fel, hogy kötelező vizsgálat jön. Most is már elmúltam 24 hetes, szoltam neki előtte 2 héttel hogy miujsag, mondta jó majd mindenképp fog keresni hogy akkor nézzen rám, azóta se történt semmi. Nem lehet elérni sem, látom a kocsiját hogy dolgozik, de ugye mindig vannak nala és csak időponttal lehet hozza menni.. igazából azért bosszant kicsit mert első terhessegemnel teljesen megvoltam vele elégedve, de most meg a koskonyvemet is el”aszta rendesen, az orvos pipa is lett rá 😅
2022. febr. 11. 05:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor jól látom többségében ő keresett titeket. Én már kérdeztem tole hogy nem jó úgy ha ő ad időpontot legközelebb és nem kell hivogatni, az volt rá a válasz hogy nem így megy mert sokat jár ki házhoz és majd ő szól neki mikor jó.

Megyek majd cukor terhelesre és nem tudom hogy neki kell e valamit írni a kiskonyvbe előtte vagy bármi? Vagy csak doki lefenymasolja a kis könyvből azt a két lapot ami az első vervetelhez is kellett és annyi? Ő mondta, hogy szól mikor mehetek és előtte csináljunk vizelet vizsgálatot, meg ilyenek. Na majd meg próbálom hívni.

2022. febr. 11. 13:23
 12/14 anonim ***** válasza:

Mindig megbeszéltük a következő alkalmat mikor ott voltam nála.

A gyerek megszületése után belazult, akkor már mindig én kerestem hogy adjon időpontot a státuszokra.

2022. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm sosem keresett. Egy idő utan már én sem így mindent hónapokkal később csinalt meg...folyton csak panaszkodott h milyen kevés pénzt kap. Nagyon utaltam...remélem a következő jobb lesz mert most elkoltoztunk;)
2022. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem ad időpontot mikor épp nala vagyok akkor én hívom egy nagyobb vizsgálat után ( genetikai vagy cukorterheles), megmondom h túl vagyok ezen azon, mikor mehetek hozzá...


Harmadik babával vagyok várandós és a 29 hét alatt eddig háromszor voltam nála... Következő majd a 30 hetes genetikai után lesz.. Ha kérdésem lenne hívhatom de nem volt eddig panaszom... Nem is hiányzik amúgy gyakrabb látogatás.


Nekem a doki semmit nem szokott írni a kiskönyvembe

2022. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!