Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy lehet hogy a magán...

Hogy lehet hogy a magán nőgyógyász nem ad leletet a vizsgálat után?

Figyelt kérdés

Március végén kiderült hogy terhes vagyok, áprilisban voltam már 2x magán nőgyógyásznàl egyik alkalommal sem adott semmilyen papírt. Persze a labor és genetikai uh-t az sztkban kell megcsináltatnom, de így semmi nincs a kezemben hogy bizonyítsam hogy terhes vagyok.Nagyon jó szakmailag, de a papír munka nem az erőssége.

Van még aki így járt, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?



2022. ápr. 27. 16:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Csomó ilyen idióta van. Fel kellene őket jelenti a büdös francba, majd megtanulna papírt adni.
2022. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Kinek akarod bizonyítani, hogy terhes vagy? Vedononel nem jartal?
2022. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy ad. Nem e-mailben küldik?
2022. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az első szülésemnél őt kértük fel ismerős által, mert nem volt egyszerű a menet, előtte sztkba jártam és kb szülés előtti nap vettük fel vele a kapcsolatot, nagyon profi volt, illetve az utógondozàskor is, nem volt gond. Most a második terhességemnél merült fel ez a probléma.. biztonsàgban érzem magam, tudom hogy jó orvos, de ezt hogy nem tartja az előírt papírozást kikészít..
2022. ápr. 27. 16:29
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

“Haló rendőrség? Szeretnék büntetőfeljelentést tenni a nőgyógyászom ellen, mert nem adott papírt.”


Tök igazad van kérdező, de amikor másodszorra mentél kértél tőle?

2022. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Kell, hogy legyen. Ha van ügyfélkapud, eesztről is letölthető. Ha nem, akkor olyan, mintha nem is lettél volna ott, de az tudtommal nem szabályos. És a magánrendelés után is fel kell kerüljön, az nem számít.
2022. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Miért pontoztatok le?

Orvosként mondom, hogy szerintem igen is probléma, hogy ha egy orvos a magánrendelésen nem ad leletet. Ugyanis az első sorban nem is a betegnek szól, hanem a többi orvosnak. Arról nem is beszélve, hogy ez alapján valószínűleg adót sem éppen úgy fizet, ahogy kellene.

Nem csak a leletadás lenne kötelező amúgy, hanem még az EESZT-be is fel kellene tölteni az ambuláns lapokat.

Az a probléma ezzel, hogy ha a páciesnek aztán lesz valami problémája, mert az orvos benézett valamit, soha a büdös életben nem fogja tudni bizonyítani azt se, hogy egyáltalán az orvosnál járt.

Baromira nem normális ez így.

2022. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A védőnőt azt mondta hogy ne keressem fel, majd csak a 12 hetes vizsgálatok után vegyem fel vele a kapcsolatot...

Mikor majd beállítok az sztkba hogy 12 hetes uhra és vérvételre jöttem,egy taj kártyàval biztosan örülni fognak nekem.


Sajnos e-mailben sem küld.

2022. ápr. 27. 16:32
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Azért lenne jó, ha meglennének a papírok, mert elkérhetik más orvosok is adott esetben.
2022. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a városban van egy ilyen doki, sosem ad leletet senkinek.

Beesnek a szakrendendelőbe a betegek, hogy az XY dr. küldte. Lelet nincs, a betegb meg -mivel laikus- értelmesen el se tudja mondani, hogy miért küldték.

Múltkor is jött egy 13 hetes terhes már a genetikai UH-ról, addig semmi megjelenés. Kérdeztem tőle, hogy talán későn derült ki a terhesség, vagy mégis hogyhogy csak most jött? Nem, csak nem engedték el a munkahelyéről, ezért magánorvoshoz ment.


Rizikóbesorolás volt?

Nem.

Beutalókat kapott?

Nem.

Háziorvoshoz elküldte, hogy adjon beutalókat ő?

Nem.

Védődőhö elküldte?

Nem.

Rákszűrést vett le?

Nem.

Leletet adott?

Nem.


Na itt már egy kicsit idegesen megkérdeztem, hogy akkor mégis mi a büdös szart csinált a doktor terhességmegállapítás alatt, mire közölte, hogy adott egy UH fotót. Remek. És ezért még pénzt is kér... Gyalázat.


A betegek helyében biztosan jelenteném, de hát úgy látszik, őket nem zavarja, mert fele annyiba kerül egy vizit, mint mindenki másnál.

2022. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!