Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek?Megrongálódott a...

Mit tegyek?Megrongálódott a terhességi kiskönyvem?

Figyelt kérdés
Teljesen össze folyattam kávéval,majd azt az oldalt kitéptem.Ahol az orvosok beirnak meg nyomon követnek,meg pár adat van az előző oldalon az az oldal pont.
2022. máj. 1. 20:33
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nektek is hazudtam,és a védőnőknél is.Bele hamisítottam egy dokinő aláírását,mivel az orvosok nem írtak bele valamit amit kért a védőnő.Idegesített hogy 100 szor elmondta hogy irassam be,de én mindig megfeledkeztem róla(feledékeny vagyok).Utána a hamisítást össze firkáltam mert rájöttem hogy azért is számon kérnek,mert nem pecséttel van igazolva,majd rájöttem hogy az sem jó úgy mert akkor az áthuzkodás miatt szólnak.És végül kiteptem a francba mert már olyan ideges voltam hogy mit kapok ezért .Tudom,ördögi kör.
2022. máj. 2. 14:51
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

ha valami betegséget vagy állapotot akarsz eltitkolni az nem fog menni, mert mindent látni az eeszt-ben.

mi lehetett az indok ami miatt kitépted?! 🙄😬

2022. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
68%
ó. akkor mondjad inkább azt, hogy ellopták a táskádat amiben az volt. ha már ennyire javíthatatlan a helyzet.
2022. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, mi az az infő, ami meger egy hamisítást 🤦‍♀️
2022. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
jó tanács, ezt a kiskönyvet meg suvaszd el jó mélyre mert az orvosi aláírás hamisítás büntető jogi kategória.
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
14. szerintem valami pszichiátriai témájú lehet…
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Dehát mondtam hogy miért kellett hamisitanom nem?Már nem kell mélyre suvasztani mert az az oldal már a szeméttelepen van.De ha a saját tulajdonom amibe hamisítok akkor is megbüntetnek?
2022. máj. 2. 14:59
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2022. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
De miért nem mindegy az embereknek nem az ő adataik vannak bennt,hát az én füzetem,amit ha akarok szándékosan is megrongálhatok.Tudtommal az ember a saját tulajdonával azt tesz amit csak akar.Vagy ezt most hogy veszik?Nem pszichiátriai volt bennt.
2022. máj. 2. 15:03
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy akkor is megbüntetnek.


És nem, nem irtad, mi volt az a hatalmas infó, ami erre késztetett

2022. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!