Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tegyek?Megrongálódott a...

Mit tegyek?Megrongálódott a terhességi kiskönyvem?

Figyelt kérdés
Teljesen össze folyattam kávéval,majd azt az oldalt kitéptem.Ahol az orvosok beirnak meg nyomon követnek,meg pár adat van az előző oldalon az az oldal pont.
2022. máj. 1. 20:33
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

30!

Ezt nem fogjuk megtudni, mert egy anonim oldalon is egyből mindenki rájönne, hogy ő az 🤦‍♀️

2022. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A védőnők egesznap ezt az oldalt bujják :D
2022. máj. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

32. sose lehet tudni. ahogy rengeteg óvónő és gyógytornász vagy egyéb szakember (konkrétan több védőnő is kommentel) akár az ő védőnője is itt lehet.

én sem feltétlen írnám le a pontos okot, bármennyire is fúrja más oldalát a kíváncsiság.

de amúgy egyértelműen kamu az egész, a kérdező meg nem terhes, de szerintem még csak nem is nő 😂🤦🏼‍♀️

2022. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Bármi is előfordulhat :D


Tegyem hozzá ebből a leírásból is kiderülhet a kiléte, ha a védőnő pont ezt a topicot olvassa. És az úgy még kellemetlenebb :D

2022. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!