Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Fájdalmas kenetvétel után...

Fájdalmas kenetvétel után barnázás,csípő érzés pisilés közben normális?

Figyelt kérdés
Ma voltam az első nst-n 36 hetesen és utána volt uh és kenetvétel is,ami még sose volt ilyen kellemetlen, már kb fájdalmas. Mióta itthon vagyok kétszer pisiltem, első alkalommal picit barnás volt a papir, a második alkalommal már szerencsére nem, viszont mindkét alkalommal eléggé csípett amikor pisiltem, mint amikor az ember lánya felfázik. Ez normális lehet? Felsérthette vajon a hüvely falat vagy miért ilyen érzékeny?
2022. jún. 7. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha felsértette volna a hüvely falát, akkor sem csíphetne, mert a pisi bizony nem a hüvelyből jön. Más lesz ez...
2022. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Hát, van, aki ilyenkor "kedvesen", szólás nélkül kicsit burkot repeszt, hogy akkor szülj, amikor neki jó, nem akkor, amikor a babádnak. Barbár gyakorlat.
2022. jún. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Abba a kórházba ahova járok terhesgondozásra ott nem lehet szülni, ahol meg lehet ott nincs ez a doki akihez járok, így nem gondolnám, hogy erről lenne szó
2022. jún. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!