Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan jussak védőnőhöz ha...

Hogyan jussak védőnőhöz ha csak egy nap délelőtt két órán keresztül rendel?

Figyelt kérdés
Csak hétfőn délelőtt 10-12 között elérhető, nincs más időpont. Munka mellett ezt hogy lehet megoldani? Ha minden ilyen vizsgálatra stb.. szabit kérek akkor egy napom nem marad a végén.
2022. jún. 19. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálam ugyanez volt, én bementem dolgozni, aztán odarohantam meg vissza. Mintha előrébb hoztam volna az ebédszünetet,amit egyébként se vettem soha igénybe. Nálad ez nem járható? Vagy csak fél nap szabival megoldani?
2022. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel abban a két órában. Mondd el neki, hogy dolgozol.

Én is védőnő vagyok. Muszáj kiírni egy fix időt, amikor biztosan bent vagyunk. De én pl.tök rugalmasan kezelem ezt. Főleg aki dolgozik. Ésszerű keretek közt bármi megoldható.

Szóval tegyél egy próbát, hátha nem is maga az ördög a védőnőd.

2022. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Erre az időre el kell engedjenek és szabit sem kelene beírniuk..munkatörvénykönyb v alapján



Amugy nalunk többen voltu k így..védőnő rugalmas..

8 kor fogadott, és annyi, hogy aznap 6 órát voltam csak

2022. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A megadott időben hívd fel, és beszéld meg ezt vele, az enyém tök rugalmas volt, főleg eleinte amíg a munkahelyemen sem tudták, többször volt hogy már reggel fél 8ra mehettem a védőnöhöz, így max 10 perc késéssel már bent is voltam a munkahelyen.
2022. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ahogyan a többi anyuka
2022. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

A mi védőnőnk is ugyan így rendel a falunkban. Csütörtökön 10től 12ig.


Papíron a munkáltatónak kötelessège minden hátrány nélkül elengednie ez időtartamra. Na nálam ez is kivitelezhetetlen lett volna. 8ra meló, 10re a védőnőhöz vissza haza (35bperc átlagosan autóval). Vizsgálat, vissza ismét dolgozni, majd 4kor haza.


Én az első hónapokban csak telefonon konzultáltam vele, majd szabikat vettem ki. Jobbat nem tudtam. Az utolsó hónapban voltam csak táppénzen.

2022. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
A kötelező orvosi és védőnői vizsgálatokra munkaidőben kötelesek elengedni mint ahogy fentebb is írták.
2022. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szóltam a főnöknek, hogy mennem kell vizsgálatra, utána jövök. Szabit se kellett kivennem.
2022. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én is védőnő vagyok, az antsz oldalára be kell írni egy pár órás rendelési időt, de heti egy nap egész nap, másik napon fél napot biztosan bent vagyok. Ebből az egyik délutánra esik.
2022. jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Én azért rákérdeznék, mert pl nálunk is van fix látogatási idő, de a hétköznap bármelyik napján házhoz jött vagy a rendelőben fogadott minket ha gondunk volt. A reggeli vizelet tesztet és súly mérést is ez időn kívül csinálta nekem.
2022. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!