Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SOTE II. szülészet/nőgyógyásza...

SOTE II. szülészet/nőgyógyászati még van fogadás akkor is, ha másik kerületből mennék? Első terhességi vizsgálat, magánorvos lemondta, nem fogad, ezért orvost keresek.

Figyelt kérdés
Esetleg tud valaki orvost, akivel jó tapasztalata van? Akár lehet magánba is, csak azért pl a konzi meg vizsgalat maradjon 20e korul, ennyi lett volna az én orvosomnál is a 12/18. Heti genetikai uh-ot kivéve

2020. ápr. 30. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

16.hétben vagyok,most váltottam orvost,Vleskó Gábor lett a fogadott dokim. Magánba mentem hozzá a madách11 rendelőben dolgozik,23 e a vizsgálat díja ultrahanggal együtt. Jó doki,sokan ajánlják,biztosan tud még fogadni,online is bejelentkezhetsz hozzá. Annyi hogy ha mész vigyél maszkot,meg az ajtó előtt pest egy rövid kérdőív,azt kitöltve mehetsz be,illetve nem mehet veled kísérő,még a váróba sem.

De van facebookon egy csoport;Sote II.szültem/szülök. Ott sok infó van minden dokiról,szülésznőről,érdemes csatlakozni.

2020. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!