Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 20 hetes genetikai ultrahangon...

20 hetes genetikai ultrahangon tarkóredő most releváns vagy sem?

Figyelt kérdés

Eddig tökéletes értékekkel rendelkező babám (kombinált teszt rendkívül alacsony kockázatú lett a 12-ik héten) tarkóredő értéke 5,3 mm lett.

Múlt héten az orvosom tökéletes értékeket mért, most a genetikain kisebbnek és szívbetegnek mérték amit állítólag a tarkóredő is megerősít.

Én ezt nem értem, teljesen kétségbe vagyok esve, egy hét alatt az amúgy aktív mocorgó babám hogy mehetett össze? Tényleg releváns még ilyenkor a tarkóredő mérés?

Vagy nagyon elbaltázták? Amúgy egy kifejezetten rossz hírű, sokakat félrediagnosztizáló dokrornőhöz kerültem, ez az egyetlen reményem. Természetesen kérek másodvéleményt, de mire odajutok megbolondulok.


Kérem akinek van bármi infója, vagy hozzáfűzni valója, írjon.


Köszönöm!



2022. júl. 27. 17:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi volt kèrdező, minden okés?
2022. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Csütörtökön magzati szívultrahangon voltam, pénteken, pedig genetikai ultrahangon újra.

A kicsi tökéletes, enyhe szívritmus zavar volt akkor, mikor még olyan ideges voltam, hogy majd felfordultam.

Pénteken, ezt tudva, már nyugodtabban mentem a genetikára, semmi vastag tarkóredő, alulmaradás nincsen, úgyhogy előtte két napja rendesen el lett mérve.


A szív frekvenciára majd figyelni kell, de minden valószínűség szerint nem lesz semmi a későbbiekben, ha mégis, ezt kinövi, plusz ugye nem szabad idegeskedni.


A Babagenetika egyesület segített nekem, hogy időben meglegyenek a vizsgálatok, ezúton is nagyon hálás vagyok nekik!


Köszönöm nektek is, akik szurkoltak!

2022. júl. 31. 06:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, most màr nyugi! Boldog babavárást!
2022. júl. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!