Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tegnapi fogamzásgátló...

A tegnapi fogamzásgátló tablettát elfelejtettem bevenni, de a tegnap előttit es a mait bevettem. A párommal ma este közösültünk és elment bennem. Mekkora az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
ez a harmadik napom a menstruacio utan
2022. jan. 13. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
esély mindig van, akkor is ha rendszeresen szeded... ennél a helyzetnél alapból nagyon kicsi ..
2022. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Javaslok hüvelygyűrűt, ha ennyire nem tudod tartani a tabletta rendszeres szedését...
2022. jan. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nagy. Amúgy ez mióta felnőtt párkapcsolati téma? Megvan ennek a kérdésnek is a maga helye.
2022. jan. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az esélye, főleg ha már régóta szeded.


"a harmadik napom a menstruacio utan" Ez viszont inkább hormonmegvonásos vérzés, mint igazi menstruáció.

2022. jan. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Közösülni az állatok szoktak.
2022. jan. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Miért szedsz egyáltalán fogamzásgátlót?

Tonkreteszed magad, csak h a pasid kiélhesse állati ösztöneit...

2022. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

6

Én is használok. Nem a párom miatt, mert gumit is használunk, hanem a saját megnyugvásom miatt és hogy ne azon feszengjek szex közben, mi lesz ha kiszakad véletlenül. Hiányzik a halálnak egy nem kívánt terhesség miatti abortuszos procedúra. Így jobb.

2022. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

7,


Nem rég volt egy barátom, nagyon szerettük egymást csak a szexuális megegyezésekkel baj volt..:(

O azt mondta, nem hajlandó gumit húzni mert az égvilágon semmit nem érez belőlem, én viszont meg gyógyszert nem vagyok hajlandó szedni és azt mondta, hogy minden volt barátnője gyógyszert szedett, nem lesz belőle semmi problémám és ő nem akar gumira se gondolni.


Volt, hogy inkább magának befejezte a fürdőben, minthogy gumit húzzon a szex végére:)..


6-os voltam

2022. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért szedek gyógyszert mert van egy betegségem és a doki azt mondta ezzel tudjuk meggátolni.

Viszont annyira szokatlan számomra(ugyanis előtte semmi fele gyógyszert nem szedtem)

2022. jan. 14. 12:20
 10/11 anonim ***** válasza:

8

Ez így egész más, az ilyen embert ott kell hagyni. Ha nyűg a gumi, lehet menni vazektómiára. Gyereke még utána is lehet orvosi úton, szemben ha a nőnek metszik át a petevezetékét ilyen okból.


Mondjuk én arra a műtétre is befizetek, amint lehet, mert egyáltalán nem akarok gyereket és hatalmas stressz a védekezés nekem, főleg egy házasságban, ahol már jó esetben csak a gyerektől védi magát az ember.

2022. jan. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!