Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Koraszülés fenyegetettség,...

Koraszülés fenyegetettség, keményedés, 1111-es méhszáj érték miatt 2* fél szem Seduxen adása hatással van a magzat mozgására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete 2* fél szem Seduxent írt fel a főorvos koraszülés fenyegetettség, gyakoribb keményedés és 1111-es méhszáj érték miatt. Holnap töltöm a 34. hetet, viszont ha az érték 2-esre vált indokolt a kórházi ellátás is. A kérdésem az lenne, aki ilyen esetben volt, és szedte ezt a gyógyszert, tapasztalta, hogy gyógyszer bevétel után a magzat kevésbé mozgott, esetleg sokáig mozdulatlan is volt? Mocorog a kicsi, de borzasztó aktív volt, mielőtt elkezdtem szedni ezt a gyógyszert, a héten pedig kevésbé, igaz a keményedések is alább hagytak. Főorvosúr azt tanácsolta, vegyem be, és aludjak nagyokat. Pihenni próbálok (másfél éves gyerkőc mellett, ahogy lehet...), kontrollra megyek holnap, ahol persze rákérdezek majd erre is, de addig megöl az aggódás, van aki tapasztalta ezt, amit én is?



#terhesség #Seduxen #teljesen kinyílt méhszáj
2022. okt. 2. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel az egy nyugtató, biztos hogy hatással van a babára és ezért mocorog kevesebbet.
2022. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondolok, csak hogy valakinek volt ilyen tapasztalata, azért is kérdeztem! Köszönöm a válaszodat!
2022. okt. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!