Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Progesteront írtak fel, amint...

Progesteront írtak fel, amint beveszem kegyetlenül szédülök. Normális?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, nincs semmilyen problémám, mégis a nődoki javasolta , hogy szedjem 2x1 szájon át. Természetesen hallgatok rá. Minden egyes szemnél, ha beveszem tudom , hogy 2-3 órán keresztül csak feküdni bírok, mert nagyon szédülök tőle. Este nincs gond mert alszok, de a reggeli kellemetlen. Szedem továbbra is, viszont titeket kérdeznélek, hallottam egy olyat, hogy akkor okoz ilyen mellékhatást, ha egyébként alapból is sok van a szervezetben, ez igaz? Lehet ebből baj? A dokival is beszélek , de tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

2022. okt. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelybe kellett tenni, orvosom szerint így jobban hasznosul.
2022. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Huvelybe kell tenni, en is igy jartam, menni sem rudtam,csak negykezlab,+olyan hasingorcsoket okozott, puffadassal, hogy azt hittuk vakbelgylladasom van es majdnem ügyeletre mentunk. Hivd fel a dokid es mond el neki, biztos mondja hogy valts huvelyire
2022. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, pár nap múlva hozzászokott a szervezetem.
2022. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom mit kaptál, én a + teszt óta kapok progipótlást, először Progesterone Exeltis 200 mg-ot, szintén 2x1 szájon át, és én is majd' elájultam tőle, olyan szédelgés fogott el. Ráadásul a barnázásomat sem állította el, elmentem mások dokihoz, aki Duphaston-t írt fel 3x1-et, szintén szájon át, a 2.tabletta után látványosan csökkent a barnázás és azóta sincs baj :)
2022. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mikor szeded, vagy hogy elolvastad-e a betegtájékoztatót, de én akkor voltam ilyen rosszul amikor kénytelen voltam étkezéshez közel bevenni. Azt írja amúgy a betegtájékoztató, hogy étkezéstől eltérő időben kell bevenni. Ahogy váltottam arra, hogy éhgyomorra szedem, nem okozott több rosszullétet.
2022. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szédültem tőle,meg egy kicsit úgy éreztem magam tőle,mint aki be van csiccsentve. Amikor véreztem,napi 6-ot(!!!!)kellett szednem. Na az kiütött egész napra. Le voltam lassulva,beszélni is alig tudtam. Szinte félrebeszéltem. A napi ajánlott adag egyébként max. 3 asszem. Nem csoda,hogy a duplájától teljesen kész voltam.
2022. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudsz vérnyomást mérni? Nekem, amikor elkezdtem szedni (nekem hüvelytabletta volt), folyamatos szédülés volt, mindkét ciklusban (lombik beültetés után) ájulás is volt az első napokban tőle, utána már a nagy odafigyelés miatt "csak" szédelgés.

Nekem levitte a vérnyomásom, a pulzusomat pedig fel.

2022. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi probléma akkor mi okból írta fel ?
2022. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül tényleg megszoktam, már nem okoz semmilyen mellékhatást. :)
2022. okt. 23. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!