Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bokadagadás 37 hetesen,...

Bokadagadás 37 hetesen, mennyire aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


37 hetes kismama vagyok, és tegnapelőtt óta dagadni kezdett kissé a jobb bokám. Interneten azt olvastam, mélyvénás trombózisra utalhat csak az egyik láb/boka dagadása. Egyébként visszeres is lett ugyanez a lábam már hetekkel ezelőtt, kompressziós harisnyát hordok. Szerdán megyek legközelebb orvoshoz, de kicsit aggódok, nem tudom mit tegyek. Második terhességem, de ilyen jellegű probléma mindkét lábam érintette akkoriban, és középidősen, nem a végén. Esetleg van, akinek ilyen jellegű probléma állt fenn?

Köszönöm a válaszokat!



#visszér #dagadás #37 hetes terhesség
2022. okt. 24. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Fájdalom is van? Ha nincs is,,akkor is trombózis gyanúnál nem szerdán orvos, hanem azonnal kórház, sürgősségi. Egy barátom is azonnal ment, pedig nem is volt terhes kismama. Igaz, sokat várt, de kivizsgálták, és szerencsére nem az volt. Senki sem csesztette, minek ment.

Téged kismamaként valószínűleg előbbre is vesznek.

2022. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességemnél a terhesség végén nagyon durván vizesedtem. A lábam nagyon bedagadt. Az arcom is. Nem találtak problémát. A fiam 2 hónapos korában jött ki, hogy vesekövem van, valószínűleg rosszul feküdt a fiam a pocakban. Az orvos szerint ez okozta. A mostani terhességemmel még nem tartok ott, így nincs viszonyításom.
2022. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!