Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Honvéd kórházban hogyan...

A Honvéd kórházban hogyan zajlik a 12-ik heti ultrahang? Ha nincs rajta a veutalón hogy kombinált tesztet kér az ember akkor nem csinálják meg? Mikor lehet hívni őket időpont miatt?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok és a nőgyógyászom most adott beutalót a Honvédba és érdekelnének a tapasztalatok illetve az hogy, hány éves kortól indokolt a kombinált teszt. Első baba és 25 éves vagyok a nőgyógyászom (Sztk) csak kiszorta a beutalokat és nem magyarátzott el jóformán semmit. Kérdeztem a kombinált tesztet de nem is figyelt rám. A honvédő meg hívtam a beutalon lévő számon (kedd óta próbálkozom) de , vagy foglalt vagy csak csöng a vakvilágba és senki nem veszi fel.

2022. nov. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én augusztus 15.-én voltam a 12 heti ultrahangon a Honvédban, úgyhogy még friss az élmény.

9-11 óra között hívd őket, 10 körül nekem mindig felvették.

Az ultrahang után mondta a szonográfus, hogyha szeretnék kombinált tesztet csináltatni, akkor menjek a … (nem emlékszem már, hogy hova, de elmagyarázta rendesen! ) és ott az ajtó mellett van kirakva a csekk, amit be kell fizetni, és azzal visszamenni a vérvételre, bemutatod, és le is veszik.

Én nem voltam, szintén 25 vagyok, viszont rendben volt a tarkóredő is, és az orrcsont is szépen látható volt.

2022. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat egy tündér vagy. Jó baba várást kívánok neked.
2022. nov. 19. 07:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, viszont neked is!
2022. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!