Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Meg tudtátok mondani 4d...

Meg tudtátok mondani 4d ultrahang alapján, hogy a baba kire hasonlít?

Figyelt kérdés

Voltunk 32. heti ultrahangon és a baba egyikőnkre sem hasonlít, nem találok közös vonásokat sem velem, sem apukájával.

A barátnőim mind mondták ennyi idős ultrahang alapján, hogy kire hasonlít.


2023. jan. 12. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Oh ugyan az egy szellemkep. Majd ha megszuletik kiderul :)
2023. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Még születése után sem látszik igazán, a vonások később alakulnak ki.
2023. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
28 hezesen mikor voltunk, a vizsgalotot végző hölgy is felkapta a fejét, mert a gyerek apuka kiköpött mása volt, a születésnél már nem de ott nagyon olyan volt.
2023. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%

Mert ha egyikőtökre sem hasonlít akkor mi van?

Van valami rejtegetni valód? Miért baj az ha nem hasonlít rátok?

2023. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a többi babára.
2023. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem családja szerint kiköpött apja.

Az én családom szerint csak cuki.

Szerintem is cuki, bár nem látom a hasonlóságot. Majd kiderül, de annyit fog még változni.

A fiam amikor megszületett tiszta apukám volt. Most már nagyon hasonlít a saját apjára de rám is.

2023. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A 4-es kivételével köszönöm szépen a válaszaitokat! 🙂
2023. jan. 12. 16:38
 8/17 anonim ***** válasza:

Lányom két éves múlt és nem hasonlít csak apósomra :-)


Az uhkon és születése után se hasonlított senkire, őt tényleg a gólya hozta...

2023. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekünk alig tudtak képet csinálni róla, csak olyan oldalasan, nem igazán szemben, mert rejtőzködött, idegesítette az uh, mint mindig.

Amikor még csak a fülét láttam oldalról, már megismertem az én fülem alakját benne, amit anyai ágon örököltem.

A szája állása és a pofikája is magamra emlékeztetett.

29. terhességi héten volt ez. Mikor a szüleimnek megmutattam, ők is pont ezeket a részeket emelték ki, mint én, pedig direkt nem mondtam semmit.

A férjem senkit sem vélt látni benne, a szülei sem mondtak semmit.

Még nem született meg, 34 hetes vagyok, így majd később derül ki, jól láttuk-e. 🙂

Hozzáteszem, nem akartam tudatosan keresni jegyeket rajta, mert eszembe sem jutott, hogy már ilyenkor látni lehetne bármit is, egyszerűen csak rögtön kiszúrtam, hogy basszus.

2023. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sajáttal nem mentem, de ismerős mutatott ilyen képet a babájáról, és ami teljesen egyértelmű volt, az a vastag, "csókos" száj. Az anyukának is olyan. Amúgy ezt leszámítva tiszta apja a gyerek, de ez már csak azutál látszott, hogy kijött. Az a jellegzetes szájacska viszont már ultrahangon is.
2023. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!