Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a reakciotok,hogy...

Mi volt a reakciotok,hogy tudtátok meg,hogy terhesek vagytok,ha baba nem tervezett volt,hányadik hétben voltatok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
A 6. hét körül tudtuk meg, nagyon megijedtünk, hirtelen nem is tudtunk mondani semmit, felmerült az abortusz is mint lehetőség, de mire a 8. héten eljutottam orvoshoz már biztosak voltunk benne, hogy megtartjuk és nagy örömmel vártuk. Soha nem bántuk meg őt, fantasztikus egy gyerek lett, most várjuk a kistesóját. Hozzáteszem amikor az első megfogant már együtt éltünk a saját tulajdonú, hitelmentes lakásunkban, úgyhogy nem voltunk abszolút rossz helyzetben, csak egyszerűen még nem álltunk készen.
2021. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Már 8 hetes voltam, amikor megcsináltam az első tesztet. Volt addig ciklusom is, igaz kevesebb a szokásosnál.De akkor már jöttek a rosszullétek és nem kívántam az alkoholt (imádom a finom borokat:) Hát én megmondom őszintén sokkot kaptam. Boldog házasságban élek, van már két nagyobb gyermekünk (6,8 évesek), és nem terveztünk harmadikat, de az abortusz szóba sem jöhetett nyilván . Bár a korom miatt nehezebben bírom, most már nagyon várom a lánykámat, októberben érkezik.
2021. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ültem és néztem ki a fejemből, hogy most mi lesz.

Nem emlékszem hány hetes voltam

2021. jún. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
5 hetes voltam. Nem bírtam várni amíg hazaérek, így egy McDonald's vécéjében csináltam meg a tesztet. Hát, nem örültem. Bőgtem egész úton haza. Szakdolgozat, záróvizsga a nyakamon. A gyerek apja szó szerint a világ másik végén, a családomra nem számíthattam. Abortusz lett a vége és nem bántam meg. 22 éves voltam.
2021. jún. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Késett a pontos menstruációm, furán is éreztem magam, olyan máshogy mint előtte sosem. Vettem intimed tesztet mindkettő negatív. Másnap ketto xepil halvány pozitív. Majd pár nap múlva egyértelmű pozitív lett a teszt. Akkor már nagyon kezdtünk örülni. Mivel azt sem tudtam mi hogy hány méterre azonnal kertem időpontot. Akkor petezsak volt, visszahívott ketto het mulva, akkor már volt szívhang. 5 hetesen voltam először orvosnál, 7 hetesen elő terhességem volt. Fel sem merült sz, hogy elvetetjük. Egészséges élet vidám 20 hónapos a kisasszony, imádjuk. Most azon vagyunk, hogy legyen kistesója.
2021. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pcos+ir (kezeletlen mindketto) voltam,azt hittem lehetetlenseg,hogy teherbe essek kezeles nelkul. Mar majdnem 1 hete hanytam folyamat,kb kiszaradtam,mikoris szoltam a paromnak,hogy vegyen mar egy tesztet,mert bar eleg gyakran kimarad a mensim,sose tudni most mi lehet. Ki sem ertem a wc-bol,maris viritott a 2 csik. Ekkor olyan 5 hetes terhes lehettem. Igazabol semleges. Marmint olyan szinten le voltam gyengulve,hogy kisebb bajom is nagyobb volt. Bar ezt nem lehetett bajnak nevezni,mindketten akartunk babat,csak picit kesobb. Nem estem panikba,viszont sajnos orulni sem tudtam neki pont akkor meg... Aztan ahkgy jobban lettem,ugy kezted el imadni a gondolatot,hogy babank lesz. Parom kb ugyan igy volt vele.
2021. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Terveztük a babát, de felkészültünk, hogy a PCO+IR mellett nem lesz könnyű dolgunk. Ehhez képest a 2. Hónapban pozitív lett a teszt. Igazából szabadság előtt álltunk, nagy terveink voltak a hálószobában.... és már 2. hete késett. Az elő tünetek megvoltak a mensihez selytelmes poci fájás, de egy istenért nem akart megjönni. Mellé jött a hiper érzékeny mellbimbó. Nálam ilyen nem szokott lenni. Ráadásul az előző hónapban is már a mensi előtt egy héttel fájt a hasam. Kíváncsi voltam :D Nem vártam, hogy pozitív lesz a teszt. De gyakorlatilag azonnal két csík lett. Ekkor kb 6 hetes lehettem, rögtön az előző mensim után foganhatott meg. Először kétségbe estem, mi lesz ha nem marad velünk, hogy fogjuk életben tartani... Nagyon hirtelen jött. Több hónapi/évi próbálkozásra állt be az agyam, de aztán elmondtam az apukájának is. Utána már együtt örültünk. Az összeomlásom és a főnix szerű feltámadásom kb 2 óra alatt zajlott le :D

Már nagyon várjuk, hogy velünk legyen :)

2021. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5 hetes voltam mikor megcsináltam a tesztet. Barátnőmmel találkoztam és már a buszon mondtam neki hogy 1 hete késik és vegyünk tesztet. Vettünk 2-t. Az elsőt egy McDonald's wc-ben. Pozitív után nem hittem el, megcsináltuk a másikat a plázában és az is pozitív lett. Sírtam hiszen 1 év próbálkozás után sikerült.. sajnos 10 hetesen el kellett tőle búcsúzni...
2023. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!