Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. heti ultrahangon megmond...

A 12. heti ultrahangon megmondták a baba nemét, mennyire lehet ez biztos? Ti mikor tudtátok meg?

Figyelt kérdés
Csak úgy megkérdeztem az orvost, gondoltam majd mondd valamit 50-50%-ra :) és meglepődtem, mikor mondta, hogy persze, meg tudja mondani, hogy kisasszony lesz :) Azóta eltelt 5 hét, másfél hét múlva megyek a következő genetikai ultrahangra és lehet csúnya dolog, hogy ilyet írok, de félek, hogy fiút mondanak, mert annyira beleéltük magunkat abba, hogy lány lesz. Volt így ezzel valaki?
2017. máj. 18. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Csütörtökön voltam 11 hetesen az ultrahangon. A baba előszeretettel terpesztett, így mindhárman láttuk, hogy kisfiú. A doki is kétszer mondta. Ettől függetlenül mi nem merjük beleélni magunkat, mert bennem van a para, hogy mi van ha valamit benéztünk. Bár bízom benne, hogy lányt fiúnak eleg nehéz nézni, de azért biztos ami biztos lány neveket is keresünk majd :)

Egyébként ha az orvosod ennyire határozottan állította, akkor bizz benne, hogy egyértelműen látta :)

2017. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11 hetesen megmondták 100%-ra, hogy fiú, az is lett.
2017. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Tegnap voltunk ultrahangon, 12+4 mensi szerint. Hát a babánk annyira izgága volt hogy mire doktornéni ráfókuszált a lába közére, addigra folyton elrúgta magát :D Enyhén keresztbe is volt neki a kis lába,alulról próbálta nézni. szóval azt mondta hogy ilyen aktív bébinél nem akar butaságot mondani. Amúgy egy pillanatra mintha kislányt látott volna, de ez közel se biztos. :) hát kíváncsi leszek. 14 hetesen megyünk 4D ultrahangra, reméljük akkor egy kicsit nyugisabb lesz, és látjuk hogy mit takargat :D

12+5 hkm

2017. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha fiút mondtak volna, azt mondanám, hogy szinte biztos, ha látnak ott valamit, azzal ritkábban tévednek. Lányból még lehet fiú, szerintem korai a 12. héten tippelgetni, de persze van, amikor pont olyan pozícióban van a gyerek, hogy ez nem lehetetlen.
2017. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12 hetesen lányt látni az azért nem egy tuti dolog. :) Szóval kicsit még erősítsd a lelked, hogy esetleg megkukacosodott azóta. ;)
2017. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem bizz a dokiban...valoszinu hogy a petefeszkekbol mondta hogy kislany ennyire biztosra.
2017. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az elsőnél jó pár uh után a 25. héten mutatta meg végre a dolgokat, akkor már 100%-ra mondta a doki és az is lett.

A másodiknál a 12. héten azt mondta,hogy inkább nem mond semmit mert bármi lehet még. 18. héten 100%ra mondta és az is lett.

A harmadiknál 80%-ra mondta a 12. héten,még a leletbe is bele írta :) én kételkedtem nagyon,de mutatta a doki,hogy mi alapján mondja. Hát abszolút nem győzött meg.... 18. héten nekem lett igazam.

2017. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A 12. heti uh-n még csak tippelte, hogy kislány. A 18. és a 22. heti uh-n viszont egyértelműen kislányt mondott. Most vagyok 23+3 hetes, vannak már rózsaszín babaruháink, remélem nem kell majd kékre cserélni. :)
2017. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A 13. heten voltam 4D-s UH-n es egyertelmuen latszott az ikreimen, h az egyik kisfiu, a masik kislany....es igy is lett :)
2017. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
15.hettol kislanyt mondtak, 2 doki is erositette meg, aztan a 32. heten pedig kiderult hogy kisfiu
2017. máj. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!