Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hány hetesen mentetek először...

Hány hetesen mentetek először a háziorvoshoz a vérvétel, ekg stb miatt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 3. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Rögtön miután meglett a kiskönyvem. Ő lepecsételte a dolgokat és többet nem is mentem csak a táppénz miatt. Ekg és labor az sztk-ban volt és a nőgyógyászom nézte meg az eredményt. Ha jól emlékszem az 1. trimeszteri vérvételnek a 12 vagy 13. hétig kell meglennie, szóval előtte el kell jutni a háziorvoshoz is.
2023. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem a háziorvosom szokta levenni a vért is, minden pénteken van nála vérvétel és másnap eeszten fent az eredmény


tehát a lényeg, h a 12. hét előtt meglegyen ugye?

2023. márc. 3. 18:40
 3/8 A kérdező kommentje:
ekgt is szokott csinálni a háziorvosunk szerencsére
2023. márc. 3. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
14 hetesen voltam, mert 15 hetesen műtöttek, és a háziorvos utalt be vérvételre, meg csinált ekg-t. Egyébként nálunk csak a 20. hét után foglalkozik a háziorvos a kismamákkal.
2023. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az első trimeszteri vérvételnek a 12.-hét elött kell meglennie, de ahogy megvan a kiskönyv lehet már menni, elfogadják a laborban nálunk beutalónak. De van ahol nem. Védőnő mit mond? Ő ismeri az ottani protokollt
2023. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a kiskönyv a beutaló a vérvételre? Javítsatok ki, ha tévedek, de én azzal mentem minden vérvételre, uh-ra. Soha nem adott beutalót a háziorvos sehova kismamaként. Ez 2020-ban volt. Azóta változott?
2023. márc. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Nem, vagyis ahol én lakok ott nem. Ha nem vinnék beutalót el is küldenének, csak akkor mehetek be reggel a váróba, ha odaadom a beutalót.


Amúgy én nagyon nem siettem el az odvost. Kértem időpontot vérvételre, 11. Hétre kaptam egyből ahogy mondta a védőnő (első találkozáskor), a beutalót megcsináltatni meg csak előtte mentem 1-2 nappal. Ekgt az én háziorvosom nem csinált, amin nem csodálkozok amúgy mert szarik rá mindenre...

2023. márc. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 8-9 hetesen csinált EKG-t a házi orvos és adott beutalót az első vérvételre. Mondta hogy most már mehetek a védőnőhöz is kiskönyv miatt illetve hogy a későbbiekben a terhesgondozáson kapom a vérvételi beutalót. Ígyis lett csak táppénzes papírért megyek a háziorvoshoz.
2023. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!