Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Állami, magán genetika?

Állami, magán genetika?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lassan aktualis a 12. heti genetikai uh. Foglaltam időpontot magánrendelésre, majd elmentem az sztk-s nőgyógyászhoz, aki azt mondta a kórházba végeztessem el. Tanácstalan vagyok, elmehetek mind a kettő vizsgálatra? Melyik orvos fogja lepecsételni a kiskönyvet?

#12. heti genetika #magánvsállami
2023. márc. 15. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, ahol akarod, itt csináltatod. Nem kell két helyen.

És az pecsételi le, aki csinálta.

2023. márc. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magánba menj ha teheted.
2023. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Én már hallottam olyan helyet, ahol elég részletesen megnézték/vizsgálták államiba az a jövevényt.

Viszont ahova én mentem államiba ott konkrétan 5 perc alatt letudták az egészet. Szóval hely függő. Kérdezz körbe ismerősöktől, hogy az adott helyen ahol vagy, hogy mi a tapasztalat.


Voltam magánba is, ott teljesen más volt. Nem futószalagként ment. (De ez tényleg nagyon hely függő)


Ott pecsételnek bele, ahol csináltatod.

2023. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam olyan államiban is, ahol 45 percig vizsgáltak (12 hetes uh) és olyanban is, ahol túlzás nélkül 5 percig feküdtem fent az asztalon (20 hetes uh). És most először voltam magánban is (12 hetes, 2. baba), de itt ránéztek minden olyan paraméterre, amit látni lehet ilyenkor, nem csak azokra, amiket kötelező vizsgálni. Megmutatták a babát 5D-ben, kaptunk vagy 80 képet róla pendrive-on. Nem kellett várni semmit, mindenki halál rendes volt. Én biztos, hogy többet nem megyek államiba, annyira jó volt minőségileg és élményileg is a magán.
2023. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Budapesten a Margit kórházhoz tartozunk. Csak nem fognak furán nézni, hogy minek megyek két helyre? Ráadásul valószínűleg elsőre a magámba mennék, tehát ott pecsételnék le. Így sem lesz gond? Túl aggódom, tudom, első baba, és el vagyok veszve a sok mindenben.
2023. márc. 15. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem marha felesleges két helyre menni, ráadásul felesleges idő- és pénzpazarlás az egészségügyben.

Nálunk nem is nézik meg, ha valaki volt magánban, mert így is alig van kapacitás, nem hogy duplán nézegetni.

Arról nem is beszélve, hogy ha ellenétes véleményeket kapsz, akkor mégis mit csinálsz?

Ha egyik helyen azt mondják, hogy jó a tarkóredő és van orrcsont, a második meg mondjuk nem jó a tarkóredő és nincs orrcsont?

Oda menj (EGY HELYRE), ahol megbízol az ellátásban.

2023. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2023. márc. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!