Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 02.09-én volt az utolsó...

02.09-én volt az utolsó menstruációm első napja. Inszeminációt 02.24én végeztek igazoltan kettő petesejt volt. Vasárnap óta minden nap pozitívat tesztelek. A mai napon elkezdtem rózsaszínes-váladékot vérezni. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Inszemináció óta napi 2x2 ultrogestant szedek. A terhességi teszt erősödik. Természetesen orvosnál voltam ma aki azt mondta, hogy ő még nem igazán látott olyan kismamát aki nem természetes úton fogant... Jelenleg még nem lát semmit, de szerinte csak korán mehettem (utolsó menszesztől ma van az ötödik hét, de az inszemináció nem a ciklus közepén volt...) Szerintetek lehet, hogy így távozott az egyik petesejt? Nem fáj, nem görcsöl, az összes többi tünetem ( fáradtság, hányinger, émelygés) megvan... A folyás olyan, mint valami nagyon gyenge menszesz. Köszönöm előre is a segítő válaszokat

2023. márc. 16. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát kétesélyes, vagy megmarad, vagy nem. Sokaknak van kevés barnás vagy véres folyása úgy, hogy megmarad a terhesség, és sajnos sokaknak korai vetélést jelez. Az normális, hogy nem látott smemit az orvos, ha 24-én volt az inszeminávió, most olyan 4+5 nap körül vagy csak, olyankor még nem látni semmit.

Használd az Utrogestant, és majd a természet eldönti sajnos, mást nem tudsz tenni.

2023. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rózsaszín folyás az utrogestantól is lehet.
2023. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi, hogy az orvos annyit mondott, hogy a méhszáj zárt és a nyálkahártya 10 mm.
2023. márc. 16. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az elég vékony sajnos. Peteéréskor kell lefalább 10mmesnek lenni.
2023. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!