Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek stimulált ciklusban...

Nektek stimulált ciklusban hányadik ciklusnapon volt a petesejt leszívás vagy az inszemináció? Milyen gyógyszereket és injekciókat kaptál? Normál ciklusban hányadik napon volt általában az ovulációd?

Figyelt kérdés

Nekem átlagosan a 15.-ik napon szokott ovulációm lenni, de volt tavaly 2 inszeminációnk, és mind a két alkalommal a 12.-ik nap már megtörtént a beavatkozás. Akkor mind a kétszer napi 2 clostibegytet szedtem a ciklus 3.-ik napjától, a 6.-ik naptól kétnaponta merionalt kellett szúrnom. 11.-ik nap este már a repesztőt kellett beadnom.

Most megint inszeminációnk lesz, nem kaptam clostit, csak a 3.-ik naptól kell két naponta fostimont szúrnom. Az orvosom csak a 11.-ik nap reggelre hívott be uh-ra, félek hogy akár már későn is lehet, nem tudom hogyan reagálok erre a szurira.

Volt aki csak fostimont kapott? Gyorsabban ért be a tüsző mint máskor?

Köszönöm!


2016. okt. 1. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Ez nagy lutri... Felesleges ezen agyalni, mert ha így mondták, így fogod csinálni és kész, ebbe nincs beleszólásod. Majd a 11. napon kiderül, hogy állnak a tüszők, addig semmit sem tudsz tenni.

A 'közvélemény kutatás' sem visz előrébb, mert egyrészt a lombik leszívásig teljesen más, mint az inszem; nem lehet egyetlen ilyen válaszból levonni semmit sem számodra. Másrészt mindenki másként reagál a szurikra is -hiába kapja ugyan azt.

Nekem is több inszeminációm és több lombikom is volt, és egyik sem volt egyforma.

Egy tanácsot tudok adni (és hidd el ez többet ér, mintha felsorolnám miket kaptam eddig és hogyan reagáltam rá): csinálj mindent úgy, ahogy mondják; egyebekben kapcsolj ki, élvezd a mostani életed, hiszen hamarosan sokat fog változni! Bele lehet csavarodni abba, hogy azon agyalsz, hogy nőnek a tüszőid!

2016. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már túl vagyok a belecsavaródós részen, több mint 3 éve próbálkozunk. Ez lesz az utolsó inszeminációnk és nagyon rosszul érintene ha lemaradnánk a tüszőrepedésről. Nem is olyan olcsó az injekció sem, hogy csak úgy elpocsékoljuk. Inkább amúgy az zavar hogy nincs több esély, ha most lemaradunk sem lesz több alkalom. Éppen új munkahelyet keresgélek, és novembertől beíratkozok egy suliba is, belefáradtam...
2016. okt. 1. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, tudom min mész keresztül! Én sem azért írtam ezeket a 'bölcsességeket',mert már sikerült és utólag könnyű beszélni... Mi 6 éve várunk már, jövő héten kezdjük a 3. lombikunkat, és én így fogom csinálni már: lesz, ami lesz alapon. Amikor nagy akartam 'irányítani' a dolgokat akkor sem sikerült, így megfogadtam, hogy nem hagyom, hogy ez az egész felemésszen! És így sokkal könnyebb is, szeretnénk gyermeket; mindennél jobban, de boldog vagyok nélküle is! Menj el kineziológushoz, sokat segít!
2016. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem sikerülni fog nektek! Kitartást kívánok! Szerencsés vagyok, már van egy 8 éves fiam az első házasságból, így legalább egy gyermekem van és hálás vagyok érte!
2016. okt. 1. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!