Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan zajlik az első terhessé...

Hogyan zajlik az első terhességi tanácsadás a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Mármint milyen vizsgálatokat csinál?

Használ kacsát? Az nem árthat ilyenkor?



#terhesség #orvos #terhességi tanácsadás
2023. márc. 17. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Mi az a terhességi tanacsadás? 2x voltam terhes, de ilyenen még nem voltam.

Terhesség megállapítás vagy terhesgondozás van.


Csinál egy uh-t. Azzal megallapítja élő-e a terhesség, mennyi idős.

Ha nem volt mostanába rákszűrésed, aztis csinál. Nyilvan ha ártana, nem csinálná.

Tesz fel pár kérdést és kb ennyi.

2023. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sztk ba bejelentkezel.elmondod hogy pozi a teszted megvizsgál aztán uh ra kell kérni időpontot ott megnézik.és utána ha minden rendben indult a terhesgondozás+háziorvos+uh+védőnő havi 1x(kivetel uh)
2023. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy nem tanácskoznak főleg nem sztk ba de sztem.magánba se nagyon kérdezz meg mindent mert semmit nem.mondanak
2023. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Terhesgondozásra értettem, a többi helyen már voltam, már csak a nőgyógyász van hátra.
2023. márc. 17. 22:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hinném. A nőgyógyász állapítja meg a terhesseget, az az első. Ha nincs papírod arról, hogy élő terhességed van, nem is kezelnek terhesként a "többi helyen". Szóval szerintem te valamit nagyon nem ertesz.
2023. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem azért, de már a 12. heti genetikai ultrahang is megvolt. Védőnő, vérvétel, belgyógyászat pipa. Itt ezután kell menni nőgyógyászhoz.
2023. márc. 18. 12:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem voltál nőgyógyásznál, akkor ki állapította meg a terhességet és ki csinálta meg a genetikait? 😅
2023. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk külön van az ultrahang meg a nőgyógyász... terhesség megállapításra uh-ra kell menni.
2023. márc. 18. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy külön van, de azt is nőgyógyász csinálja 😅 nem a hentes vagy a traktoros...

Magyarul nőgyógyásznál már 2x voltál

2023. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kitől kaptál kiskönyvet? Nálunk azt terhesség megállapításkor a nőgyógyász adja. Utána védőnő, ec.
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!