Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ez a cukor eredmény nagyon...

Ez a cukor eredmény nagyon rossz ?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek a cukorgondozóba de nem akarok addig idegeskedni miatta, hogy mit fognak ott mondani.

[link]



2023. márc. 31. 11:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a dokim azt mondta, az éhgyomri 5,5 felett, a 2 órás 7,8 felett. Szerintem ez épp határeset. Legtöbb helyen 1 órásat nem is néznek.
2023. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
#1 vagyok szóval ezen értékek felett nem lehet.
2023. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehetne rosszabb is, de jónak nem jó. Valószínűleg diétáznod kell majd.
2023. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb, de azért nem vészes, viszont figyelni kell!
2023. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez tènyleg nem olyan vèszes, a diètát valószínűleg ajánlani fogják, de nem hiszem hogy ezekkel az èrtèkekkel a diabetiológiára küldenènek, nekem sajnos oda kell mennem, a 120 percesem 7,8 lett. Ez se annyira kiugróan dúrva, de azèrt ezt már kezelni kell.
2023. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az éhgyomori 5,2 volt, a terheléses 7.8.

Látta a nőgyógyász, a védőnő és a háziorvos is. Nem volt vele teendőm

2023. márc. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is kb ilyesmi volt, de az endokrinológus nőgyógyászom plusz 2 doki sem mondta rá, hogy ezzel kezdeni kell valamit. Esetleg majd egy picit jobban figyelj, hogy mit eszel. Terhesen a cukor érték amúgy is több nekem azt mondták.
2023. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
A 120 percesnek vissza kellene állni a 0 perces állapotra... + a 0 perces is 5ig jó kb az éhgyomri. A 60 perces is magas ... az majdnem 10..amúgy ennek akkor lenne több értelme ha mellette lehetne látni a 0 60 és 120 perces inzulin értekeket, mert ennek így nem sok értelme van.
2023. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell látni terhesen mellette az inzulin értékeket, mert a terhesség önmagában inzulinrezisztens állapot, szóval nem lehet semmit levonni belőle.

Nem vészes, figyelj kicsit jobban arra amit eszel.

2023. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es: 8as vagyok. Kismama vagyok én is. Akkor elnézést ha hülyeséget írtam...:) ezt hogy érted amúgy, hogy IR állapot a terhesség? Kifejtenéd? Érdekelne, mert nekem pl mind1 tök nehezen jött össze a baba végül természetesen, de már akkor a meddőségibe jártunk volt terheléses cukor vizsgálatom, de a cukorértékek minden 0 60 120 percben is jók voltak egyedül a 60as inzulin volt magasabb és akkor már lehet terhes voltam, de nem tudtam róla és küldtek egyből IR tanácsadásra. Akkor lehet nem is kellett volna aggódnom ezen és nem is vagyok IR-es?
2023. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!