Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 36 hetes vérvétel előtt...

36 hetes vérvétel előtt szabad enni/inni?

Figyelt kérdés
Minden reggel egy tejszelet+kakao le csúszik, de holnap lesz 36 hetes NST+vérvétel és nem tudom hogy szabad enni és vizen kívül mást inni..

2023. máj. 2. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Minden vérvételre éhgyomorral kell menni.
2023. máj. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Hát, mondjuk nekem eszembe jutna felemelni a telefont és megkerdezni a laboban
2023. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem szabad. Néznek vercukrot a vérben stb, a tejszelet plusz kakaó ezeket pont megdobja.
2023. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem szabad, éhgyomorra kell menni.
2023. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem azt mondták, csak a cukorterhelésre menjek éhgyomorral. Volt olyan alkalom, mikor 11-re volt időpontom. Szép is lett volna addig nem enni
2023. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is csak a cukorterheléses vérvételre kellett éhgyomorral menni, és az volt az egyetelen reggeli időpontom is. Egyébként mindig délután megyek szóval érdekes is lenne, ha addig nem ennék.

Egyébként szerintem is inkább hívd fel, hogy meggyőződj.

2023. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, miért lettek a többiek lepontozva.

Én megkérdeztem, mikor időpontot kértem. Pontosabban a vérnyomáscsökkentő miatt kérdeztem. Azt mondták, hogy a rendszeresen szedett gyógyszert be lehet venni, de éhgyomorra KELL menni.

2023. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%
Mivel a éhgyomri cukor is van a teljes vérképen így csak vizet lehet inni ( kell is)
2023. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
#5 vagyok, ismétlem, megkérdeztem, és azt mondták, csak a cukorterhelés előtt ne egyek. Gondolom mindenhol más a protokoll, de nekem akkor ezt mondták a laborban.
2023. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Fú ezek a lepontozások már! Nem tudom ki és miért, de látom mindenki úgy gondolja hogy úgy a jó, ahogy vele történt. Bakker mindenki csak leírta hogy hogy volt erre jól le lettek pontozva.


Én is úgy tudom hogy csak a cukor miatt fontos az éhgyomor, és azt NÁLUNK nem nézik minden alkalommal.

2023. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!