Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soproni kismamák! Terheléses...

Soproni kismamák! Terheléses vércukor vizsgálat előtt, és a két vérvétel között csak enni, vagy inni sem szabad?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Én ittam ásványvizet :-)

30 hkm

2012. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vizet ittam én is. Bár nem vagyok soproni, de asszem, ez mindegy... :o)
2012. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem így, mert már olvastam ilyen típusú kérdést itt, de volt olyan válaszoló aki azt írta, hogy neki pl. az adott kórházban nem engedték azt sem, hogy vizet igyon!


Holnap megyek a vizsgálatra, és nem sok kellemeset hallottam róla! egy kicsit izgulok! :D

2012. márc. 27. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sem innom sem ennem nem szabadott!! de a cukros vízbe beletehettem egy fél citromot és így nem volt szörnyű meginni!:)
2012. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én el se jutottam volna az SZTK-ig, ha nem iszom legalább vizet, úgyhogy nem nagyon érdekelt hogy szabad vagy nem...
2012. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ezzel én is így vagyok! Jah és az eddigi összes vérvételnél támogatni kellett! nem sokon múlik, h el ne ájuljak! :)
2012. márc. 27. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell izgulni, nem kivégzésre mész! :-)

Az a lötyi sem rossz, amit meg kell inni, én örültem, mikor levették a vért és végre megihattam, így kibírtam azt a 2 hosszú órát. Vizet azt ittam, az nem befolyásolja a vércukrot, milyen hülyeség hogy van, ahol nem engedik...

30hkm

2012. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kb mennyit kell inni ott ebből a lötyiből?
2012. márc. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy 70g cukrot kevernek össze 2-2,5dl vízzel!
2012. márc. 27. 17:32
 10/10 anonim ***** válasza:

75g cukor.

De ennek érdemes utána járni, mert nekem pl. vinnem kellett, amit receptre vettem a gyógyszertárban.

Az egészet meg kell inni természetesen.

És az is kérdés, hogy van-e éhgyomri vércukor értékd az előző egy hétből, nálunk csak akkor csinálják meg, ha az nem túl magas, mert azt mondják, ha terhelés nélkül is túl magas, akkor nem terhelhetik meg ennyi cukorral a szervezetet.

Emiatt nekem minden gyereknél oda kellett mennem egymás utáni két napon. :o(

2012. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!