Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Istenhegyi trisomy complete...

Istenhegyi trisomy complete eredmény ?

Figyelt kérdés

Azokhoz szólna a kérdésem akik mostanában csináltattak náluk trisomy tesztet.

Betartják az 5-7 munkanapot vagy előfordul csúszás? Ma vagyok az 5. napon és nagyon izgulok.

Az eredménnyel délelőttönként telefonálnak vagy várhatom egész nap a hívást?

Eesztbe is fel szoktak kerülni a NIPT teszt eredmények?



2023. máj. 2. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem trisomy volt, hanem Nifty, de hátha ez is érdekes lehet. Pénteken délelőtt vették le a vért (~8:30) és csütörtökön 9:45 felé hívtak az eredménnyel.

Nekem eeszt-be nem töltötték fel, hanem emailben küldték.

2023. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. máj. 2. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Végül mikor jött meg az eredményed?

Én vidéken vetettem le, onnan 7-9 munkanapot írnak az eredmenyre, ma van a 7.munkanap és nem bírok már én se várni....

2023. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

7. munkanapon hívtak 9.30 körül.

Pár óra múlva küldték emailben a leletet. Azóta nem hívtak?

2023. máj. 24. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. De akkor lehet nekem erre a 9. munkanapon lehet majd csak számítani ezek szerint... Vidéken vették le és onnan még fel küldték az Istenhegyibe...
2023. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, valószínűbbnek tartom én is.

Volt nálatok valami probléma vagy csak a biztonság kedvéért csináltatok?

Nekem 12 hetes genetikain 3,3 mm volt a tarkoredo. 18 hetes uh-n sok volt a magzatvíz. Itt már azért nagy megnyugvást adott, hogy tudtam a trisomy eredményét.

Tegnap voltam magzati szív uh-n az NT érték miatt kellett először, de mikor a magzatvízet többnek találtak azzal is elküldtek volna. Szerencsére addigra már ki volt kérve az időpontom. Ennek az eredménye is teljesen rendben volt.

Csak azért írtam le hátha addig is megnyugtat egy kicsit :)

2023. máj. 24. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi eltérés nem volt UH-n, csak mi kombinált teszt helyett jobbnak tartottunk ilyet csináltatni.


Abban nagyon bízom, hogy egészséges, tudom, hogy a babák nagyon nagy része egészségesen születik, ezektől igyekszem nem parázni előre, inkább a nemét nem bírom már ki hogy mikor tudhatom végre meg.😅

2023. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg még járna valaki úgy, ahogy én.

Aki vidéken veteti le, annak az orvosának küldik az eredményt (vagy annak az intézménynek, ahol levették), nem telefonál ak és eeszt-be nem kerül fel.


Ahol nekem vették le kiderült hogy nem szólnak az eredményről, csak ha én külön érdeklődök... A 8.napon már meg lett volna az eredmény.


Egyébként nekem is minden vizsgált kromoszóma rendben van és kisfiunk lesz. :)

2023. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!