Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty teszt kapcsán hányadik...

Zsezse26 kérdése:

Nifty teszt kapcsán hányadik napon kaptatok eredményt?

Figyelt kérdés
Több mint két hete vettek vért az Istenhegyi Géndiagnosztikai Centrumban Nifty teszt miatt. 5-7 munkanapot ír a honlap az eredmény megérkezésére, ami már rég letelt... Telefonon érdeklődtem többször is, mindig másnapra ígérik az eredményt, de eddig semmi. Más is járt már így? Tűkön ülök, nagyon ideges vagyok. Kinek mikor érkezett meg, és melyik napszakban telefonáltak az eredménnyel? Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 12. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár én nem ott vettem le a vért, de 8 nap alatt megvolt az eredmény. Nekem emailbe küldték.
2019. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az se mindegy mikor vették le. Nekünk nem nifty, hanem trisomy volt, és azon a napon voltunk, amikor elszállították. Két nap van a niftyre is, amikor viszik.

Trisomy-ra is 5-7 munkanapot mondtak, engem 6.nap hívott a biológus. Drukkolok!

2019. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem se nifty,hanem trisomy volt,és mondták hogy 10 munkanap,éppen ma hívtak,meg emailbe is küldték.
2019. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap hívtak, hogy minden rendben, azóta a leletet is megkaptam emailben. A szállítás miatt csúszott az eredmény. A 12.munkanapon kaptam választ...
2019. márc. 14. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!