Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NEM ERTEM KOMB. TESZT?!...

NEM ERTEM KOMB. TESZT?! 11hetesen voltam akkor a nyaki redo 2,7 volt minden mas rendben volt az eredmenyem 1:300. tegnap volatm az Istenhegyi klinikan 13het NT:2,4 es tokeletes az osszes eredmeny 1:9900. Most kinek higyek?

Figyelt kérdés
A dokim el akar majd kuldeni magzatvire a 16. het utan a klinikaban meg azt mondtak h ez teljesen rendben van.

#nyakiredo
2015. jan. 27. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem itt nem hinni kell, hanem magadban eldönteni, hogy mit akarsz. Mindenképpen megtartani a gyereket, akkor is ha baj van, vagy biztosra menni. Sajnos ez nem úgy működik, hogy én X-nek hiszek, de ha Y-nak lesz igaza, akkor meg mi van? Semmit nem tudsz utólag tenni.
2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja de azért parázni ne parázz, mert az nem tesz jót :)
2015. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova jársz orvoshoz, de az Istenhegyi Klinikán nem sokszor tévednek, illetve a 11.héten a kombinált tezt fals eredmény adhat ( ez le is van írva!!) és a tarkóredőt is nagyon pontosan kell mérni és fontos, hogy betöltött 12. Héten! Én nem aggódnék a helyedben.
2015. jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyi eléggé etalon a témában. De mint ahogy Te is látod, arányszámokat adnak, nem ígéretet. És innen az első válaszoló már elmondta...

A magzatvíz mintavétel vetélési kockázata 1:100, csak mondom.

2015. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egy nap különbséggel voltam az Istenhegyin illetve itt a helyi kórházban. Az Istenhegyin 1.9 volt az NT, másnap a kórházban 1,5. Én az előbbit tekintettem a valós értéknek, mert ott én is tisztán láttam a redőt, nagyon precíz volt a mérés. A helyi kórház elavult kis monitorán a babát sem is csak sejtettem. Szóval ha hasonló különbség volt a 2 hely között a Te esetedben is, 1 percig nem aggódnék. Vsz amúgy sem, mert ahogy írták, az Istenhegyin nagyon profik. Ott amúgy nem integrált tesztet csináltak?
2015. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Lett egy fölösleges "sem" az egyik mondatban :)
2015. jan. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyrészről a kombinált teszt alig jobb mint a végre megszüntetett AFP. Menj el ún. quadrát tesztre.

Másrészt nyaki redőt 13. héten mértek és abból újabb kombit csináltak? Ezt nem értem. Nyaki redő változik, 11-12. héten szokás mérni.

1:300-al el is kell, hogy küldjön a dokid. Ha nem akarsz menni írd neki alá, hogy nem vállalod.

Egy biztos: Genetikát senki nem lát kívülről UH-al és a 2,7 de a 2,4 mm is csak egy előrevetítés, valószínűsítés. Ha bizonyosságot szeretnél akkor további tesztelés és ha rossz az eredmény akkor lepény vizsgálat javasolt.

Természetesen a döntés a tiéd.

2015. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmennek magzatvizre de viszont tegnap hazajotem az istenhegyiol es elbizonyodtam.Nem felek a magzatviz veteltol csak most ugy vagyok vele mi van ha tenyleg nincs semmi gond megis elmegyek es elvetelek vagy barmi mas tortenik vele.Ha Pesten is ajanlottak volna a mintavetelt akkor elmennek,
2015. jan. 27. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
#7. vagyok. Gondolkodtam rajta, hogy ha csak 3 tizeddel kevesebb a nyaki redő akkor hogy lehet ekkora a különbség a két teszt között. Eléggé valószínűtlennek tartom. Megvan mindenhol a vér eredmény is a leleteden vagy csak az összes eredményt tudod?
2015. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is furcsa mert a nyaki redon kivul mindent rendben talaltak.az orvosm elszamolta a heteimet igy a vert is kb a 10heten vette le.16.voltam uhn akkor a papirra azt irta 12+6.viszont biztos vagyok benne h nem voltam annyi mert tegnap az istenhegyibe voltam 13+0.
2015. jan. 27. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!