Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a különbség a 12. hetes...

Mi a különbség a 12. hetes genetikai uh és a sima 12. hetes uh között?

Figyelt kérdés

Kisfiammal genetikai ultrahangon voltam a 12. héten, majd elköltöztünk az ország másik felébe, jön a kistesó. Itt nem végeznek genetikait, csak sima uh-t. Mi a különbség köztük?

Köszi a válaszokat!



2023. máj. 6. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A genetikai uh a "kötelező" vizsgálatok közé tartozik, ha nem utasítod vissza szándékosan, akkor biztosan megcsinálják. Szerintem itt is a 12 hetes uh a genetikai uh, vagy legalábbis ugyanazokat kell, hogy nézzék.
2023. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok most? Én Nyíregyházán, de én úgy gondolom, hogy a 12. heti uh mindenhol genetikai....


Tudom, hogy azt írtad,hogy nem, de nem bírom elhinni. Mármint nem azt mondom,hogy te nem mondasz igazat,félre ne érts!!


Hanem azt mondom,hogy egy városban biztos van legalább 1 doki,aki megcsinálja. Lennie kell...


Én mondjuk végig magánba jártam,nem is voltam a kórházban. Csak szülni mentem be a saját orvosomhoz. 2016-ban.

Tehát nem vagyok tisztában pl az itteni terhesgondozással... de gondolom,hogy itt is van genetikai uh a kórházban is.

2023. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, nálunk sem volt semmi nagy cécó a genetikai uh körül, ugyanott, ugyanaz csinálta, mint a simát, de azokat a paramétereket nézte, amiket a genetikain kell. Ez esetleges nem lehetséges nálad is?
2023. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hűha, köszi a gyors válaszokat!

Kértem volna telefonon a kórháztól genetikai ultrahangra időpontot, és azt mondták, hogy ott nem végeznek genetikai uh-t. Így simára jegyeztettem fel magunkat.

Kedden megyek a védőnöz, tőle is megkérdezem ezt.

2023. máj. 6. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk sosem mondták, hogy ez “genetikai” uh


Csak akkor volt uh .. alaposabban nézték a babát.. mondjuk magánban is voltam külön

2023. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így külön egyik gyermekemnél sem mondták hogy genetikai UH. Mindig adták az időpontot, én mentem és csináltak UH-t. Volt hogy külön berendeltek mert pl. a másodiknál kicsit kevesebb magzatvizet mértek és ezt figyelgették. Terhességi cukorbeteg voltam mindkét fiammal, ezért több UH-t csináltak mint a problémamentes terheseknek. Illetve a 16.héten elmentem magánban egy részletes 5D-s UH-ra.
2023. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!